İçeriğe geç

İstinye Kurye

İstinye kurye servisimiz çok hızlı olarak başlamıştır. İstanbul da tüm müşterilerimize sağlıyoruz. Bölgesinde ve  yakın semtlere evrak alıp-vermek işimiz halen devam etmektedir. Lütfen bilgi için arayınız yada mail atınız. Lütfen sitemizi inceleyiniz. 

İstanbul Moto Kurye aşağıdaki telefon numaralarından ve e-mail adresinden ulaşabilirsiniz. Gündüz saat sekizden akşam altıya kadar çalışmaktadır. Biz akşamları ve cumartesi pazar ve resmi bayram tatillerinde çalışırız. Ofisimiz bir tane Anadolu yakasında bir tane vardır

İstinye acil moto kurye Avrupa yakasında olmak üzere iki nöbetçi kurye bulunur. Buralara ulaşmak çok kolaydı. İç kısımlarında birçok büyük firmalar ve iş yerleri bulunmaktadır. Hızlı ve yoğun trafikte işlerin daha kısa sürmesi için buradayız.

İstinye kurye boğazda çok güzel küçük ve şirin bir semttir. Yıllardan beri Sarıyer ilçesine bağlı bir bölgedir. Genellikle zengin ve kalın tabaka oturmakta olup, en güzel yerleri, gerek sahilde olsun gerek deniz gören üst kesimleri parsellemişlerdir. 

İstinye kurye ile bölgenin bu kadar gelişim göstermiştir. Bundan dolayı artan iş hacmini daha kolay hale getirmek gerekiyor.  servisini hizmete sunulmuştur. Semtine yakın olan bazı semtler şunlardır; Emirgan, Yeniköy, Ferahevler, Bağlar, Poligon mahallesi.

İstinye kurye tüm bu yakın semtlerle ve uzak diğer semtlerle ulaşımı ve bağlantıyı sağlayan en önemli faktörlerden bir tanesidir. Ayrıca Tarabya, Ferahevler bölgesine de yakınlığı da vardır. Diğer semtlerle bağlantısını kurmak daha kolay hale gelmiştir.

×
Tıkla AraWhatsApp