İçeriğe geç

Caddebostan Kurye

Caddebostan kurye İstanbul Anadolu yakasında hizmet vermektedir. Başta burası olmak üzere yakın semt ve mahallelerine de çalışmalarımız mevcuttur. Bu Caddebostan kurye bölge dışında, Göztepe, Selamiçeşme, Erenköy, Çiftehavuzlar, Feneryolu, Fenerbahçe, Kızıltoprak, Suadiye, Bostancı bölgelerinede motorlu kurye hizmetimiz vardır. Çalışmalarımız 2015 yılından itibaren halen devam etmektedir.

İstanbul Moto Kurye çalışma prensibimiz gayet düzgün ve disiplinli çalışma esasına dayanır. Çalışmalarımızda hiçbir laubaliğe izin verilmemekte olup, söz verdiğimiz zaman süreci içinde İnşallah mutlaka gönderiler teslim edilir. Çalışmalarımız daima müşteri memnuniyeti çerçevesinde devam etmekte olmakta.

Caddebostan kurye karşılıklı güven esasına dayanır. Taşıdığımız evrakları sanki kendi evrağımız gibi taşır, gözümüz gibi bakarız. Özel çanta ve bagajlarımıza koyduğumuz gönderileri kitli vaziyette korumaktayız. Her türlü zarara karşı gönderilerini piyasa fiyatının on katını müşterilerimize iade ediyoruz.

×
Tıkla AraWhatsApp