İçeriğe geç

Bahçeköy Kurye

Bahçeköy kurye hizmetleri olarak Bahçeköy beldesine, çevresine ve komşu mahallelerine hizmet vermektedir. Bulunan küçük bir ofisimizde duran görevli burada görev yapmaktadır. Bu bölgelerden ayrı yakın semtler olan Maslak mahallesine Maslak, Tarabya bölgesine, İstinye mahallesine hizmet veriyoruz.

Bahçeköy kurye Hacıosman Bölgesine, Zekeriyaköy ve çevresine, ve Kilyos ve çevre bölgesine, Göktürk bölgelerine de olarak hizmet vermektedir. Bahçeköy kurye hizmetlerimiz sabah dokuzdan akşam altıya kadar olup, her gece nöbetçi olarak bir kurye görevlendirilmiştir. Saat on ikiye kadar hizmet veren Gece on ikide paydos etmektedir.

Standart kurye hizmetlerinden bir çok yönü ile ayrılan motor kurye hizmetlerinde tek bir müşteri esaslı hizmet süreci organize edilmektedir. Firmamız motorlu kurye hizmetlerinde daima çözüm merkezli, hızlı, uygun maliyetli ve güven duyulan bir anlayış çerçevesinde hizmet vermektedir.

Bahçeköy Kurye Hizmeti

Bahçeköy kurye tüm mahalle ve sokaklara hakim olan kurye ekibimizle adresinize hızlı bir biçimde ulaşarak hedef noktaya paketlerinizi ulaştırıyoruz. Sizler de bu uygun maliyetli ve hemde hızlı motorlu kurye hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Hizmet kapsamı ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için bizlere telefon numaramızdan kolayca ulaşabilirsiniz. İstanbul Moto kurye ailesi olarak yılları aşkın bir süredir İstanbul içerisindeki her noktaya motorlu kurye hizmetleri vermekteyiz. Kurulduğu günden beri beri ilk hedefi müşteri memnuniyetini sağlamak.

İstanbul Moto Kurye firmamız hizmet niteliğini gün geçtikçe artırarak başarılarına yenilerini eklemiştir. Sektörde yakalamış olduğumuz bu başarıyı hiç şüphesiz, güven veren çalışma stillerimize borçlu olduğumuzu söylemek mümkündür.

Özellikle Bahçeköy kurye ile Avrupa yakası kurye hizmetleri çerçevesinde tecrübeli ve uzman ekibimiz ile kesintisiz hizmetler vermeye devam etmekteyiz. Ekibimiz sahibi olduğu başarılarını eksiksiz çalışma stilinin beraberinde olur.

Bundan sonra bakımlarını rutin şekilde yaptırmakta olduğu motorlu araçlarına da borçludur. Bu sayede tüm paketler güven içinde hedef noktaya ulaştırılmaya devam edilmektedir. Rutin bakım ve onarımları tanımlanan araçlarımız var.

Son model motosikletlerimiz ve en kaliteli ve en sağlam tecrübeli ekibimizle sizlere her anlamda kusursuz Bahçeköy kurye hizmetleri vermeye devam etmekteyiz. Siz kıymetli müşterilerimize daima nitelikli ve yüksek standartlı hizmetler sunmak öncelikli amacımızdır. 

 

×
Tıkla AraWhatsApp