İçeriğe geç

Acıbadem Kurye

Acıbadem kurye ile bu bölgelerden çıkan evrakları burada bulunan kuryeler size doğru derhal teslim alıp bekletmeden gideceği bölgenin kuryesine teslim eder. Bundan dolayı fazla zaman kaybedilmeden kurye işleri teslim edilir. Çamlıca ya yakın olan tarafı Üsküdar sınırı içindedir. Acıbadem semtinin son derece fazla gelişiminden sonra 2015 yılında kurulmuş bir moto kurye servisidir. Sadece Acıbadem, Çamlıca, Koşuyolu, Kadıköy, Hasanpaşa bölgelerine hizmet verilmek için kurulmuştur.

İstanbul Moto Kurye en büyük gelişmesini Akasya Avm ve Akasya plaza ve rezidansların yapılmasıyla sağlamıştır. Acıbadem Koşuyolu arasında Haydarpaşa sapağı dönüşünde, Çeçen sokakta bulunan Akasya Acıbadem semtinin çehresini bayağı değiştirmiştir.

Acıbadem kurye ile ayrıca çevresinde Akasya sitesi de büyük yer kaplamakta ve büyük işlere neden olmaktadır. Bunun yanı sıra Acıbadem bağlantı yolunun Altunizade Harem sapağına kadar olan yerde hemen yolun kenarında sağ ve sol tarafta Almond Hill sitesi de yapılarak Acıbadem çok büyük bir semt haline getirmiştir.

Çünkü bu sitelerin sayesinde Acıbadem nüfusu iki üç katı artmıştır.Bu bölgede birçok merkez bulunmaktadır. Meşhur Acıbadem Hastanesi buradadır. Türk Telekom Anadolu yakası bölge merkezi buradadır. Acıbadem kurye servisi başladı.

×
Tıkla AraWhatsApp