Yeşilyurt Kurye, İstanbul Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com/yesilyurt-kurye.html

Yeşilyurt Kurye Hizmetleri

Yeşilyurt Kurye Hizmeti, İstanbul Moto Kurye firmasının bünyesi altında hizmet veren alt birimimizdir. Yeişköy Kurye ile beraber çalışıp ortaklaşa hizmet veren bir hizmettir. Bizler Yeşilyurt Kurye üzerinde titizlikle durmaktayız. Bizlerde bu elit vatandaşların hizmeti için burada açtığımız ofisimizde bu insanlara hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmet gayet temiz ve düzgün bir hizmettir. Çalıştığımız sürece bu kaliteli hizmetimize devam edeceğiz.

Ayrupa Yeşilyurt bölgesinde hizmet veren arkadaşlarımız saat 18:00 gibi paydos ettiği zaman, burada bu saatten sonra nasıl hizmet verebilriz diye düşündük, yünetim kurulu toplantısından sonra kararımız olarak burada hizmete gecede devam kararı aldık. Peki bu hizmetimizi gece nasıl sürdüreceğiz düşüncesi sonucunda, Yeşilköy Kurye ile beraber çalışarak buradaki ofismizde ortaklaşa bir kurye elemanımızı bırakmaya karar verdik. Dolaysıyla burada her gece bir moto kurye elemanımız nöbetçi kalacak ve gece çıkacak acil işlerde hizmet verecektir. Gece kalacağı yerde ofisimiz olacaktır. Tabiki bu hizmet karşılığında fiyatlarımız da ona göre şekil almaktadır. Bunun için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Yeşilyurt Nerede Kalmaktadır, Nasıl Gidilir? 

Yeşilyurt, güzel ve elit bir semtimizdir. Bakırköy ilçesine bağlı bir bölgedir. Yeşilyurt ile Ataköy bölgesi arasında sahil kesminde kalan bölgedir. Sokakları dar ve çok çıkmaz sokak vardır. Tarik yoğunluğu bakımında orta halde bir haldedir.Yeşilyurt bölgesinde Uluslararası Hastane buradadır. Ayrıca Polat Otel’ de gene bu semtimizdedir.

Yeşilyurt, Yeşilköy bölgesi ile Ataköy arasında büyük oranda sahil kısmında kalan bölgeye verilen isimdir. Bir tarafında Ataköy, Şirinevler, Bakırköy, diğer tarafında Yeşilköy, Florya ve Küçükçekmece ilçesi ile sınırdır. Zaten ön tarafı Marmara Denizine bakmaktadır. Diğer taarfında ise Havaalanı sahası vardır. Bu bölgede birde havacılık müzesi bulunmaktadır.

Çevreyolundan Yeşilköy havaalanı sapağından sapınca ilerde havalanı tarafına değilde sol taraftan gidilir. Bir beş km sonra havuzlu bir göbeğe gelinir. Bir taraf Florya, Yeşilköy’ e diğer taraf Sirkeci, Bakırköy’e gider. Tam karşısıda Yeşilyurt tarafına iner. Ayrıca sahil yolundan Bakırköy tarafından da gelinebilir. Gene Küçükçekmece bölgesinden gelmek için Havaalanının arkasındanda buraya yol vardır.

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir