Anasayfa » Blog » Yenikapı Kurye

Yenikapı Kurye

Yenikapı Kurye, İstanbul Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com/yenikapi-kurye.html

Yenikapı kurye servisi

Yenikapı kurye, Yenikapı İstanbul Fatih ilçesinin sınırları içerisinde bulunan bölgelerden bir tanesidir. Yenikapı bölgesinde fazla bir şey yoktur. Sadece İdo deniz işletmelerinin feribot ve vapur iskeleleri bulunmaktadır.

Yenikapı kurye birde deniz doldurularak büyük bir alan inşa edilmiş ve bu alana arada sırada insanların gazı alınması için toplanılmaktadır. Bu büyük alan çok büyük alan olduğu için miting alanı olarak kullanılmaktadır. Yıllardır kandırılan insanlar buraya gelip vatan millet sakarya naralarıyla doldurulup, havası alınıp geri gönderilmektedir.

 

Yenikapı moto kurye hizmeti

Yenikapı kurye bölgesinde fazla kurye işleri çıkmamaktadır. Bizler genede buralara bu bölgeler  hizmet vermekteyiz. Genel olarak bu bölge boş bir alana sahip bir alandadır. Bu alanda ben bildiğim den beridir. hala inşaat devam etmektedir.

Yenikapı kurye neler dönüyor neler oluyor artık öbür dünyada ortaya çıkacaktır. Bizler burada motor üstünde ekmeğimizi kazanmaya devam edeceğiz. Diğerleri gibi maalesef götüremiyoruz çünkü bizim Allah tan korkumuz var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir