Anasayfa » Blog » Ulus Kurye

Ulus Kurye

Ulus Kurye, istanbulmotokurye.com

Ulus kurye hizmetleri

Ulus kurye Beşiktaş sınırlarında kalan bu bölge benim sevdiğim yerlerden tanesidir. Severek gittiğim ve çalıştığım bir bölge. Ama hani zenginlik hayallerinden dolayı değilde gerçekten beğendiğim bir yer olarak söylüyorum. Aslında güzel bir yer buralarda yaşamakta güzel olurdu fakat o kadarda uzun boylu düşünmeye gerek yok. Etiler den sonra tamamen aşağıya doğru inildiğinde Trt binasına önlerine gelindiği zaman çok güzel bir manzara olarak deniz bütün ihtişamıyla karşınıza çıkıyor.

Ulus kurye tarafta bir sürü ihtişamlı siteler var. Arnavutköy ve Kuruçeşmeye doğru inen yollar. Tabi sol taraftaki bölgede gene en zenginlerin elinde olan Allah ın mülkü. Portakal yokuşundan aşağıya doğru Ortaköy semtine doğru inilirken köprünün ayaklarına geliyorsunuz çok hoş bir manzara karşınıza çıkıyor. Hele hava karardığında aşağıya doğru inerken, köprünün ışıkları ve denizin ışıkları başka bir renk katıyor olaya manzaraya. Bilmiyorum sevdiğim bir manzara. Başkaları ne der bilmem belkide beğenmez ama ben seviyorum.

 

Ulus moto kurye servisi

Ulus kurye buralarda zenginler yaşıyor. Birçok olay başıma geldi bu semtte çalışırken. Birçok kazalar atlattım. Birçok anılarım var buralarda. En ilginci ünlü biri bir paket getirdiğimde o kişiyi. Adam tuhaf tuhaf suratıma bakıyordu. Hala şaşkın bakışlarını. Yani tanıyamadım ne yapayım tanımak zorunda değildim.

Ulus kurye daha sonradan güvenlikler söyledi kim olduğunu bende şaşırmıştım gerçekten. Tabi adı lazım değil. Önemli değil tabi. İşte buralarda çalışma yapıyoruz. Yaklaşık yirmi yıldan fazla gidip geldiğim bir yer olmasına rağmen ufak tefek değişiklikler olmasına rağmen halen aynı halini koruyan aynı yapısında kalan bölgelerden biridir. Bu bölgedeki çalışmalarımız halen devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir