Anasayfa » Blog » Sultangazi Kurye

Sultangazi Kurye

Sultangazi Kurye-İstanbul Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com/sultangazi-kurye.html

Sultangazi kurye ne yapar, nasıl çalışır?

Sultangazi kurye ne yapar, nasıl çalışır? Sultangazi, İstanbul’un yeni kurulan gözde belediyelerinden biridir.İstanbul Avrupa yakasında bulunan yeni ilçelerimizdir. İstanbul’ un gözde bölgesi, en hızlı bir şekilde  büyüme gösteren, gelişme kaydeden bir İlçesidir. İstanbul sınırlarında geniş bir alan olan  bu bölgesi 2013-2014  yılındaki son belediye seçiminde  birçok bölgeyle birleşerek hali hazırda belediye ilan edilmiştir.

Sultangazi kurye en iyi hizmet. Sultançiftliği ile beraber Gazi mahallesi ve bir kaç mahalle daha  birleşerek Semt isimlerinin başındaki Sultan kelimesi ve Gazi mahallesinin Gazi ismini de alarak yeni ismi Sultangazi Belediyesi ismi olmuştur. Yaklaşık 300 bin kişi yaşamaktadır. Tabi son yıllardaki Suriye’ den gelen göç nedeniyle nüfus dahada artmış bulunmaktadır. Nufusu 600 bine dayanmaktadır.

 

Sultangazi moto kurye fiyatları ne kadar?

Sultangazi moto kurye fiyatları ne kadar? Çünkü bu bölge kira ve gecekondu tipi binalar fazla olduğundan daha uygun kiralık evler bulunduğundan buralar Suriyeliler tarafından bayağı göç almış bulunmaktadır. Sultangazi belediyesi yüz ölçümü bakımından İstanbul diğer ilçelere nazaran orta sıralarda bulunmaktadır. Sultangazi bölgesinin komşuları arasında en başta Habibler ve Arnavutköy bulunmaktadır.

Sultangazi kurye çok çalışır. Daha sonrada Gaziosmanpaşa ve Başakşehir gelmektedir. 2016 itibariyle 16 mahalleden oluşmaktadır. Sultangazi sınırları içi Avrupa yakasının su ihtiyacını büyük bir ölçüde karşılayan Alibey barajı bulunmaktadır. Ayrıca sınırları içinde piknik ve gezi alanlarınında olduğu ormanlık bölgelerde mevcuttur. Sultangazi belediyesinin en tehlikeli yeri Gazi mahallesi ve İsmetpaşa mahallesidir. Buralara evrak ve dağıtım işleri için gittiğimizde çok sık motorlarımız çalınırdır. İstanbul’ un en fazla suç oranları olduğu bölgeler buralarıdır.

 

Sultangazi kurye çalışma alanlarımız

Sultangazi kurye çalışma alanlarımız. 50. Yıl Mahallesi, 75. Yıl Mahallesi, Cebeci Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Esentepe Mahallesi , Eskihabipler Mahallesi, Gazi Mahallesi, Habibler Mahallesi, İsmetpaşa Mahallesi, Malkoçoğlu Mahallesi, Sultançiftliği Mahallesi, Uğur Mumcu Mahallesi, Yayla Mahallesi, Yunusemre Mahallesi, Zübeydehanım Mahallesidir. İstanbul’un yeni gelişmekte olan bu ilçesinde teslimat işlerinin aksamaması için elinden gelen her şeyi yapan firmamız.

Sultangazi kurye, en iyi hizmeti sizlere sunabilmek için kendisini geliştirmeye devam etmektedir. Uygun fiyatları ile her kesimden insanların yararlanabileceği hizmetlerimizin en iyisi olması için müşterilerimizin görüşlerini dikkate olarak onları geliştirmeye devam etmekteyiz. Her gün gelişen firmamız en yeni motor filosuna ve bu motorları kullanabilecek tecrübeli sürücülere sahiptir. Alanının en tecrübeli firmalarından olmamız bizi tercih etmek isteyenler için önemli bir sebep olmaktadır.

 

Sultangazi motorlu kurye hizmeti nedir?

Sultangazi motorlu kurye hizmeti nedir? Kurye hizmetleri aslına bakılırsa her ilçe ve her il için önemli olmaktadır. Çünkü bu iş özellikle devlet kurumlarının ve özel sektörde hizmet vermekte olan şirketlerin büyük yararına olmaktadır. Kısıtla zaman diliminde istedikleri belgelere ulaşmak veya ürünleri müşteriye daha hızlı gönderebilmek için bu hizmetler tercih edilmektedir. Bu bağlamda biz Sultangazi kurye ekibi olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız.

Sultangazi motorlu kurye ekibimiz en seçkin motor sürücülerinden olup moto kurye olarak hızlı ve güvenli bir teslimatın adı olmaktayız. hızlı kurye servisinden yararlanan insanlar ile konuştuğunuzda vermiş olduğumuz hizmetin ne kadar kaliteli olduğunu siz de anlayacaksınız. Bu yüzden bu deneyimi yaşamak için uygun fiyatlarımızdan yararlanarak expres kurye hizmetini deneyebilir ve tecrübe edinebilirsiniz. Size hizmet vermekten biz şirketi olarak büyük onur duymaktayız. Bizler sizin ihtiyaçlarınızı karşılamak için çalışıyoruz.

 

Sultangazi acil kurye ile semte ulaşım

Sultangazi acil kurye ile semte ulaşım ilçeye ulamak isteyen kişiler Habipler Topkapı tramvay hattını kullanabilirler. Ulaşımın en kolay, en hızlı ve en rahat yolu budur. Metrobüs kullanmayı tercih edenler Edirnekapı istasyonunda inerek yine bu tramvaya binebilirler ya da minibüs, otobüs gibi şeyleri tercih edebilirler. Topkapı, Fatih, Eyüp ilçelerinden bu ilçeye ulaşmak için çeşitli otobüsler ve minibüsler de tercih edilebilir.

Sultangazi hızlı kurye ulaşım konusunda ilçe çok ters bir noktada kalmaktadır. Bu yüzden yakın bir mesafeye gidecek olsanız dahi uzun bir yol kat etmeniz gerekebilmektedir. Bu konuda size en büyük yardımcı expres kurye olmaktadır. Özellikle iş yeri sahiplerinin işine yarayan bu hizmet onların masraflarını kısmalarına ve zamandan tasarruf etmeleri yaramaktadır. Moto kurye ekipleri kestirme yollardan ve diğer ara sokaklardan hızlı bir şekilde giderek teslimatı gerçekleşir.

 

Sultangazi kurye ile ilçenin tarihi nedir?

Sultangazi kurye ile ilçenin tarihi nedir? 2008 yılında ilçe statüsüne alınan Sultangazi, Gaziosmanpaşa, Eyüp ve Esenlere bağlı 16 mahallenin birleşmesi ile kurulmuştur. İlçe mahallelerini aldığı bu üç ilçe ile komşudur. Yüz ölçümü ile İstanbul’un en büyük 19. ilçesi olan Sultangazi denizden 50 metre kadar yüksektedir. İlçe bünyesinde bir baraj ve taş ocakları ve küçük akarsular bulundurmaktadır. Alibey barajı 60’lı yıllarda içme suyu ve sanayi suyu sağlamak amacı ile kurulmuş olup halen aktif görevine devam etmektedir ve İstanbul Avrupa yakasının önemli barajları arasında yer almaktadır.

Sultangazi moto kurye açıldı. İlçe olduktan sonra nüfusu 950 bin olan 2015 sayımına göre yaklaşık olarak 550 bin kişiye ev sahipliği yapmaktadır. İlçenin İstanbul iş merkezlerine olan uzaklığı onun için bazen sorun teşkil etse de ekipleri ile bir çok iş kolay bir şekilde halledilmektedir. Ekipleri ilçenin diğer ilçeler ile olan teslimat işlerini kargo şirketlerine göre çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebildiği için önemli bir yere sahiptir. Bu yüzden ilçe sakinler servisini benimsemiş ve ona gereken önemi göstermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir