Anasayfa » Blog » Şehirler Arası Kurye

Şehirler Arası Kurye

Şehirlerarası Kurye, İstanbulmotokurye

Şehirler Arası Kurye Hizmeti

Şehirlerarası kurye servisi. İstanbul moto kurye olarak, hizmetimiz 2016 yılından itibaren başlamış bulunmaktadır. Türkiye’nin büyük şehirlerine kurye hizmeti makul fiyatlar ölçüsünde sizlere acil işlerinizde yardımcı olacaktır. İstanbul içinden gerekli olan ne varsa sizin için alıp istediğiniz şehre getiriyoruz. Sizin ta atlayıp buraya gelmenize gerek yok, biz sizin yerinize hallediyoruz.

şehirlerarası kurye acil ihtiyaç olan, malzeme, evrak, numune, yedek parça, mekanik parça, elektronik parça ve bununla beraber ne ihtiyaç duyduysanız bize haber verdikten sonra sizin için alıyoruz. Yada sizin anlaştığınız, sizin adres verdiğiniz iş yerleri, mekan veya kişiden gidip alıyoruz. İstediğiniz şehre getiriyoruz. İstanbul’da acil bir işiniz mi çıktı? İstanbul’a gelme durumunuz yok mu hemen bizi arayın tüm problemlerinizi Allah’ın izniyle çözüyoruz. Siz rahat olun.

 

Şehirler arası kurye bu işi nasıl yapıyor?

Şehirlerarası kurye işini yakın şehirlere motorlu kurye elemanlarımızla yapıyoruz. Uzak şehirlere arabalı kurye hizmetimizle yapıyoruz. Veya otobüs firmalarına binerek sizin için getiriyoruz. Daha uzak şehirlere ise Uçak kargo ile yapıyoruz.

Yani istediğiniz ürünü teslim alıp İstanbul’daki hava alanlarından birine gidip uçak kargo bölümünden sizin adınıza sizin bulunduğunuz şehre en yakın uçakla yolluyoruz. Sizde gidip ürününüzü teslim alıyorsunuz. Böylece gün içinde istediğiniz ürün elinizde olmuş oluyor. 

 

Şehirler arası kurye  genel fiyatlar

Şehirlerarası kurye fiyatlarımız şehir şehir değişmektedir. Motorlu Kurye Şehirler Arası Fiyatlarımız, İstanbul Ankara Kurye, İstanbul  Bursa Kurye, İstanbul İzmit Kurye, İstanbul Sakarya Kurye, İstanbul Tekirdağ Kurye, İstanbul Balıkesir Kurye, İstanbul Düzce Kurye, İstanbul Adana Kurye, İstanbul Edirne Kurye, İstanbul Antalya Kurye fiyat sorun.

Diğer şehirler için lütfen telefondan fiyat bilgisi alınız. Uçak kargo fiyat listemiz daha farklıdır. Daha uygundur. Lütfen çağrı merkezimizi arayınız. Ayrıca isterseniz o şehirdeki çalıştığımız kurye firmaları ile de hava alanındaki evraklarınızı yine alıp adresinize kadarda teslim edebiliyoruz.

 

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, www.istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir