Anasayfa » Blog » Şehiriçi Kurye

Şehiriçi Kurye

Şehiriçi Kurye, İstanbulmotokurye.com

Şehiriçi Kurye Hizmetleri

Şehiriçi kurye firması İstanbul Moto Kurye bünyesi altında faaliyet gösteren bir şirketimizdir. Şehiriçi kurye olarak İstanbul bölge sınırları içersinde 39 ilçe arasında kurye hizmeti vermekteyiz. Tüm bu ilçeler arasındaki bağlantıyı ile bizler kurmaktayız. En uzak ilçeden en uzak bölgeye teslimatı en fazla iki saat içinde yapmaktayız.

Çalışmalarımız dahada ileriye götürmek ilk hedefimiz içindedir. Şehiriçi kurye ile beraber İstanbul Avrupa ve İstanbul Anadolu bölgelerini birbirine kavuşturuyoruz. Bizler çalışmalarımızla zamanı ve mesafeyi en az minimum seviyeye indirmeye çalışıyoruz. Çalışmalarımızın yüzde yetmişi Expres kurye hizmeti olarak yürümektedir.

 

Şehiriçi kurye faaliyetlerimiz

Şehiriçi moto kurye olarak İstanbul içi haricinde Türkiye’ nin her  hizmeti vermekteyiz. İstediğiniz tüm şehirden gönderi yapabilirsiniz. Bu gönderiler yalnızca İstanbul tarafına yapılması gerekmektedir. İstanbul ve diğer şehirler, diğer şehirler ve İstanbul arası çalışmamız mevcuttur. Şimdilik diğer şehirler arası moto kurye hizmetimiz olmamakla beraber halen çalışmalarımızı süratli bir şekilde devam ettirmekteyiz. İnşallah diğer şehirler arasındada moto kurye servisimiz en yakın zamanda başlamaktadır.

Şehiriçi notorlu kurye ayrıca şehirler arası uçak kargo kuryesiyle, İstanbul’a yollayacağınız uçak kargoları hava alanından teslim alıp, üzerinde yazan adrese teslim eder. Ayrıca İstanbul’dan sizlere acil aynı gün içinde elinize ulaşacak bir şey olduğunda gene adresten teslim alıp acil bir şekilde Hava alanına teslim edilerek sizin bulunduğunuz şehre yollanır. Bu sistemde bütün masraflar alıcıya ait olmaktadır. Ayrıca kurye ücretide alınmaktadır. Bu sistemi kurye kiralama sistemi ile karıştırmamalıdır.

 

Şehiriçi notorlu kurye arabalı hizmeti

Şehiriçi motorlu kurye olarak çalışmalarımızdan bir tanesi de arabalı kurye hizmetimizdir. Şehrin hangi noktasından olursa olsun, ister şehiriçi, isterse şehirler arası olarak büyük paket ve ağır gönderileri için arabalı kurye hizmetimiz bulunmaktadır. Arabalı Kurye hizmetimiz Normal moto kurye fiyatından daha farklı ve daha pahallı bir sistemdir.

ehiriçi acil kurye olarak firmamız özel olarak  hizmetini başlatmıştır. Acil işleriniz için yarım günlük yada bir günlük kurye hizmetimiz mevcuttur. Yani size bir gün boyunca yada yarım gün boyunca acil bir motorlu kurye elemanına ihtiyacınız olduğu zaman elimizdeki bir kuryeyi o saatler içinde yada o gün içinde sadece size tahsis edip sadece size çalışması sağlanmaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir