Anasayfa » Blog » Merter Kurye

Merter Kurye

Merter Kurye, İstanbulmotokurye.com

Merter Kurye Hizmetleri

Merter kurye özen ve itina gösterdiğimiz semtlerden bir tanesi de Merter bölgesidir. Buradaki iş yerlerine genel olarak düzenli çalışmalar sunuyoruz. Çünkü buradaki hizmetimiz karşılığında firmalar bizi diğer firmalara örnek gösterdiği için çalışacağımız başka firmalarda bize katılıyor.

Merter kurye kaliteli ve güvenli hizmetin karşılığını alıyoruz. Merter bölgesinde hizmetimiz daha çok paket ve acil gönderi şeklinde olmaktadır. Çünkü buralardan çıkan işlerimizin çoğu büyük paketler ve koli bazında işlerdir. Normal evrak işleri daha az çıkmaktadır.

 

Merter moto kurye servisi

Merter kurye İstanbul Güngören ilçesine bağlı bir semtidir. Semt, Tozkoparan, Güngören, Bahçelievler ve Çevre yolu ile çevrilidir. Bu semtimiz küçük bir bölge ve semt olmasına rağmen iş yoğunluğu bakımından gayet yüksek bir potansiyeli sahiptir. Bunun nedeni ise bu bölgede genellikle tekstil firmalarının yoğun olmasından kaynaklanmaktadır.

Merter kurye burada faaliyet gösteren işlerden en büyüğü tekstil ve buna bağlı olarak ta tekstil aksesuarları firmaları çoğunluktadır. Tekstil yan sanayi ürünleri üreten firmalar burada yoğunluk göstermişler. Tekstil ile ilgili malzeme arayanlar, kristal taş arayanlar ve diğer aksesuar çeşitlerini arayanlar bu bölgede koğuşlanmış olduğundan ilk olarak buraya gelmektedirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir