Anasayfa » Blog » Maslak Kurye

Maslak Kurye

Maslak Kurye-Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Maslak kurye

Maslak kurye, Türkiye ve İstanbul’ un en gelişmiş semtlerinden bir tanesi. İstanbul ilinin Sarıyer bölgesinin en önemli servislerinden bir tanesi olma yolunda ilerlemektedir. Bütün Maslak bölgesini ve yakın semt ve mahalleleri çok iyi bilen yılların tecrübesinde  ve servis arkadaşlarımızla artık ve sizinle beraberiz.

Maslak kurye trafiğinde özellikle işlerin ve trafğin sık olduğu saatlerde sizlerin tüm gönderi işlerinizi rahatlatmaya, kolaylaştırmaya ve hızlandırmaya geldik. Her geçen gün dahada büyüyüp gelişmekte olup, çok büyük bir yerleşim merkezi ve iş merkezi haline gelmiştir.

Maslak moto kurye, İstanbul’ un en hızlı gelişen ve çok büyük bir metropol haline gelen, Maslak semtinde özenle ve titizlikle hızlı çalışmalar başlatmıştır. Maslak Kurye olarak  İstanbul’umuzun en gözde semtlerinden Maslak, bir plazalar semti haline gelmiştir. 

 

Maslak moto kurye

Maslak kurye çok yakın semte ya bu bölgeden Maslak Büyükdere Caddesinden geçip gidildiği için, yada insanlarımız işlerine gelip giderken, işlerinden evlerine yada gidecekleri mekanlarına dönerken ortada kalan Maslak semtini kullandığı için, bu güzide semtimiz İstanbul!un ve bu bölgenin en yoğun ve en çok kalabalık trafiğe sahip semtlerinden birkaçı haline gelmiştir.

Maslak moto kurye işe gidiş ve iş çıkışı saatleri dolaysıyla servis ve taksicilerin, belediye otobüsleri ve minibüslerin sorumsuzca davranışlar dolayı trafik büyük bir alanda yoğunlaşmaktadır. İstanbul’un iş gücünün çok büyük bir kısmını çoğunu Maslak bölgesi çekmektedir. Nufüsü az olmasına rağmen Maslak’ ta yoğun iş hacmi ve birçok plazaların bulunmasından dolayı hafta içi iş olduğu zaman bu bölgenin neredeyse binlerce fazla katı artmaktadır. 

 

Maslak motorlu kurye

Maslak kurye bunun yanı sıra İstanbul’umuzun gözde semtlerinden olan Maslak semti, Siyasi olarak veya ekonomik olarak yada bazı anlaşmazlıklardan dolayı Şişli belediyesinden alınıp Sarıyer belediyesi sınırları içine katılmıştır.

Maslak hızlı kurye Sarıyer belediyesine bağlanan Maslak ve Ayazağa ile Huzur Mahallesi ile trafiği birde Ayazağa’dan İstinye ve Sarıyer tarafına otobüs bağlanması güzel olsa da trafiği artırmıştır. Birde Maslak tarafının Ayazağa bakan tarafı komple askeriye halindedir.

Maslak acil kurye bölgelerde bazı büyük inşaat firmaları devletinde yardımıyla askeriyeden toprak alıp on onbeş blokluk projeler yapmıştır. En önemli proje Ağaoğlu İnşaatın İstanbul 1453 projesidir.

 

Maslak acil kurye

Maslak kurye önceden Maslak bölgesini çok severdim. Çünkü Maslak bölgesi bizim yani kuryeler için iş potansiyeli bakımından çok yüksek hemde bize yakın bir yerdi. Maslak içinde bile çok trafik olmaktadır. Özellikle akşam saatleri servisçilerin gelmesiyle trafiği artık çekilmez bir hal almıştır.

Maslak moto kurye bölgesini fazla sevmiyorum, nedeni ise trafiktir. Aslında İstanbul’ un yükünü çeken semtlerden bir tanesidir.  Önceden kuryeler olarak oturacağımız yerler vardı, kuryelerin  takılacağı mekanlar. Ama maalesef artık onlarda yok.

 

Maslak hızlı kurye

Maslak kurye bu gelişmelerin hepsine vakıf olarak Maslak bölgesindeki 20 yıllık tecrübesiyle bu bölgeye çok önem vermiş, bu bölgede en yüksek motivasyonla var gücüyle çalışmakta olup, çalışmalarını dahada arttırarak maxsimum duruma çıkarmıştır.

Maslak kurye bölgesine çok önem verdiği için bu Maslak, Sarıyer bölgelerdeki ve eleman sayısında artışa giderek, işte bu bölgenin yükünü hafifletmeye azaltmaya çalışmaktadır. Saatlerce İstanbul trafiğinde kalan ve Sarıyer, Ayazağa, bölgesine sıkışan işveren ve memur görevli müdür kardeşlerimizin her zaman yanında olup, var gücümüzle faaliyetlerini genişletmiştir.

Maslak express kurye bundan sonrada avar gücümüzle, dahada heyecan ve şevkle bu bölgenin yükünü dahada hafifletmek için son sürat çalışacağımıza siz değerli işveren  ve müdür kardeşlerimize sımsıkı bir söz veriyoruz. Saygılar diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir