Anasayfa » Blog » Levent Kurye

Levent Kurye

Levent Kurye, İstanbul Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com/levent-kurye.html

Levent Kurye Servisi

Levent kurye Beşiktaş ilçesinin bir semti olan Levent bölgesi geniş bir alana sahiptir. Levent isminden başlayarak, 4 levent e kadar çıkar. Birde İç Levent vardır. Birde Yeni Levent semti de olunca toplamda normalde altı Levent ediyor. Normal olarak 2 Levent ile 3 Levent nereleri tam bilmiyorum ama sanırım içeride kalan bölgeler olması lazım.

Levent kurye demek ki zamanla Levent bölgesi gelişmeye başlayınca diğer bölgelere bu isimler verilmiştir. İç Levent yine Levent semtinin iç tarafları Levent Caddesi, Karanfil Caddesi, Sülün Caddesi diye bilinen bölgeleri dir. Yeni Levent ise Konaklar Mahallesi diye bilinen aşağıya kadar inen bölge olarak geçer.

 

Levent moto kurye 

Levent kurye komşularıi Etiler, Akatlar, Ulus, Korukent bölgesi, Zincirlikuyu, Gültepe, Çeliktepe, Sanayi Mahallesidir. Buradaki çalışmalarımız tüm Levent bölgelerine vardır. 4 Levent bölgesi ise Sabancı Center ve çevresi olarak geçmektedir.

Levent motorlu kurye birde yeni yapılan bir site ye 5 Levent denilmiştir. Yeni bir mahalle gibi siteler yapılmıştır. Burasının Levent bölgesi ile alakası yoktur. Burası Alibeyköy tarafında kalmakla beraber Tem Otoyolunun Aibeyköy, Kemerburgaz sapağının hemen kenarındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir