Kızıltoprak Kurye-İstanbul Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com/

Kızıltoprak kurye servisi başlamıştır

Kızıltoprak kurye ile buranın her bölgesinde hizmete başlayan hizmetimiz, bu bölge ve civarından çıkacak tüm moto kurye işlerine, evraklarına ve paketlerine taliptir. Ayrıca buradan çıkacak uçak kargo paketlerine, ilaç kurye işlerine ve kiralık kurye ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere kurulmuş bir hizmetimizdir.

Akşam saat yediden sonra nöbetçi kuryeler ile sabaha kadar hizmet vermekteyiz. Özellikle Fenerbahçe stadı ve çevresinde olan tüm işleri yoğun bir şekilde alıp teslim ediyoruz. Bizleri daha duymayan tüm müşterimiz olacak firma sahiplerine bizi fark ettiğiniz anda çalışacak tek firmanın bizim firma olduğunu sizde anlayacaksınız.

Çünkü şimdiye kadar bizimle çalışan müşterilerimiz hem arkadaşımız, hemde yüzde yüz müşterimiz olarak kaldılar. Çok iddalıyız, yeter ki bir defa olsun bizimle çalışın sizde farkını anlayacaksınız.

 

Kızıltoprak semtini biraz tanıyalım

Kızıltoprak kurye ile bu semtimiz Kadıköy ilçesine bağlı küçük sayılacak bir semtimizin adıdır. Neden bu ismi aldığına dair bir kesin bilgi olmasa da önceleri bu kadar gelişmeden önceki halinde buranın toprağının kızıl olduğu rivayeti ve burada dökülen insan kanlarından dolayı buranın toprağının gene kıpkızıl olduğu için bu isim ile anıldığı kesin olmasa da rivayet edilmektedir.

Burası Bağdat Caddesi diye bilinen ve yaklaşık olarak Kartal Pendik ilçelerine kadar giden İstanbul un belkide Türkiye nin en uzun Caddelerinden biri olan bu caddenin başladığı semttir. Bu semti ünlü yapan en önemli neden ise, burada Fenerbahçe Spor Klübünün futbol stadının olmasıdır. Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu stadı bu semtin içindedir. Yeni haliyle kocaman geniş bir alana sahip bu stad maç günleri müthiş kalabalık olmaktadır. Dolayısıylada bu semt ona göre kalabalık olur. Burada taraftarların oturacağı cafeler, barlar yoğun şekilde bulunmaktadır.

 

Kızıltoprak moto kurye en iyi çalışma

Ayrıca dört yolu birbirine bağlayan bir bölge içinde bulunan semtimizde iki adet benzin istasyonu ve ilk baştaki benzincinin hemen yanında ise küçük ve tarihi bir camii bulunmaktadır. Bu cadde ilerde Fener Kalamış caddesi olarak tek gidiş yön olarak tam buradadır.

Bp benzin istasyonunun orada ayrılmaktadır. Bu yol sahil yolu olarak gene Kartal Pendik ve daha ilerisine kadar devam etmektedir.Bizler çalışmalarımızı motorlu kurye olarak bu semtte profesyonel olarak yapmakta ve hızlı ve seri olarak çalışıp, müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

 

İstanbul Moto Kurye-Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye-Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir