Anasayfa » Blog » Kıraç Kurye

Kıraç Kurye

Kurye, İstanbul Moto Kurye, İstanbulmotokurye.com

Kıraç Kurye hizmeti en uzak yerlere servis sağlıyor

İstanbul Moto Kurye çatısı altında bulunan Kuraç Kurye, Esenyurt İlçesinin uzak yada yakın farketmez, tüm mahallelerinde, semtlerinde, çevresinde moto kurye, kurye kargo, moto kurye uçak kargo, acil ilaç kurye ve son olarakta evden eve getir kurye hizmetlerini 7/24 gece ve gündüz vermektedir.

Ayrıca gün içi çalışan  normal kurye, hızlı kurye olan expres kurye, çok acil kurye olan vip kurye hizmetide vermektedir. Bunun yanı sırada bizim kurye motosikletlerin asla taşıyamayacağı ağır ve büyük yükleride arabalı kurye servisi hizmetimizle size taşıyoruz. Moto Kurye Arabalı kurye servisimiz fiyatı gün içinde liste fiyatımızın dört katıdır.

Kıraç Kurye sizlere iyi sağlam iş sunuyor

Mesai saatleri dışında ise 6 katı  olmaktadır. Acil moto kurye servisimiz olan  expres kurye hizmetimizin fiyatı ise normal liste fiyatımızın tam iki katıdır. Bizler ve tüm kurye firmaları ve buradaki büyük işyerleri ile, şirket ve firmalarala kısa zamanda çalışmaya başlanmıştır.

Gittiğimiz bölge olan semt Firuzköy ise Avcılar ile Esenyurt merkez ilçesinin tam arasında kalan bir bölgede kurulmuş geniş bir alana sahip  bir bölgedir. İş alanı ve sanayi olarakda gelişim göstermiş ve çok büyük fabrikalar ila yüksek derecede büyük lojistik firmalarının merkezi yerleri olan bir geniş bir bölge halindeydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir