Anasayfa » Blog » Harbiye Kurye

Harbiye Kurye

Harbiye Moto Kurye,istanbulmotokurye.com

Harbiye Kurye Servis Bölgesi

Harbiye kurye evet, burada çalışıyoruz. Harbiye semti İstanbul Avrupa yakasında Şişli ilçesine bağlı bir semttir. İsmini yüksek bir ihtimalle askeriyeden almıştır. Çünkü burada büyük bina olarak Harbiye ordu evi vardır. Harbiye motorlu kurye sağlam ve iyi sistemdir.

Harbiye kurye hatta daha geride ise Harbiye Askeri Müzesi bulunmaktadır. Hatta burada askerler nöbet tutarlar ve bazen eski Osmanlı yeni çerilerinin kıyafetlerini giydiklerinde kıpırdamadan dururlar. Evet burası Harbiye semtimiz Şişli ilçesinde.

 

Harbiye Moto Kurye Hizmetleri

Harbiye kurye bu bölgede Trt nin büyük ve eski tarihi bir binası vardır. Bu binada yıllardır  Trt vardır. Burası, Osmanbey, Nişantaşı, Maçka, Elmadağ arasında kalan bölgedir. Burada daha çok sağ tarafta olmak üzere, uçak bileti satan acentalar vardır.

Turizm firmaları, tatil acentaları bulunmaktadır. Harbiye moto kurye bu türden işleri ve daha başka işleri alıp dağıtımını yapıyoruz. Burası Cumhuriyet Caddesi ile Vali Konağı Caddesinin birleştiği yerden başlayarak Taksim istikametinden Elmadağ Işıklara kadar devam eder.

 

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir