Anasayfa » Blog » Hadımköy Kurye

Hadımköy Kurye

Hadımköy Kurye, İstanbulmotokurye.com

Hadımköy kurye 

Hadımköy kurye bölgesi İstanbul en batısında bulunan bölgelerinden bir tanesidir. Burası Trakya bölgesine yakın bir yerde İstanbul’un en uç bölgeleri arasındadır. Bu bölge genelde soğuk ve yağışlı olmaktadır.

İstanbul bölgesine merkezi bir yere yaklaşık olarak 60 km mesafe uzunluğundadır. Buralara giderken önceleri çok korkardık. Tem otoyolundan başlayarak giderdik.

 

Hadımköy moto kurye 

Hadımköy kurye buralarda mutlaka kaçak geçiş yerleri mevcuttu. Kuryeler otoban kenarlarındaki bariyerleri motorların geçmesi için açmışlar çoğu yerde kestirme yerler açmışlar. Kara yolları yaparlar ama kuryeler ellerinde yanlarında anahtar taşır genede açarlar. İşte budur.

Hadımköy yolu üzerinde temden giderken gene kaçak geçişler vardı. Bu geçişlerden çıkar gideceğimiz yere kestirmeden giderdik. Çünkü bir çıkış ile diğer çıkış arasındaki mesafe on kilometre olduğu için bir sapağı kaçırınca bayağı upl yapmak zorunda kalınır.

 

Hadımköy motorlu kurye

Hadımköy kurye bölgesine giderken buralarda kaçak geçişlerden geçerken kaç defa çamura dolandım belli değil. Defalarca motosikletim çamur içinde kalmış ve lastikleri çalışmaz hale gelmiştir.

Şimdilerde buralar bayağı gelişmiş durumda, her yere site ve bloklar yapılmış durumda. Maşallah ne güzel bir şey diyeceğim ama işte İstanbul merkez semtlerde olan insanları fakir ve durumu iyi olmayan halkı  buralara yollama planları vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir