Anasayfa » Blog » Gayrettepe Kurye

Gayrettepe Kurye

Gayrettepe Kurye, İstanbulmotokurye.com

Gayrettepe kurye ile en iyi hizmet

Gayrettepe kurye İstanbul Şehrinin merkezi bir yerinde bulunmaktadır. İstanbul’un merkezi neresi diye hala soran varsa diyebilrim ki, Beşiktaş, Mecidiyeköy, Şişli, Taksim bölgeleridir.

Çünkü buralar yoğun trafiğe sahip ve tam orta mesafeye, iki köprünün girişinde bir yerlerdir. Gayrettepe semti ise tam bu bölgeler arasında tam merkezde hepsinin buluştuğu bir yerde bulunmaktadır.

 

Gayrettepe moto kurye en sağlam sistem

Gayrettepe kurye bu bölgede birçok avm, firma mevcuttur. Gayrettepe ile Esentepe semti birbirlerine çok yakın bir yerdedir. Gayrettepe bölgesinde Türk Telekom binaları iki tanesi bu bölgede bulunmaktadır. Burasının en büyük caddesi Yıldız Posta caddesi olup birçok firma ve önemli yerler bu bölgede bu cadde üzerinde kalmaktadır. Bu cadde üstünde Türk ana binası ve diğer büyük merkez binası bulunmaktadır.

Gayrettepe kurye biraz içerde Gayrettepe Florance Nıgh. Hastanesi şubesi bulunmaktadır. Yine Dedeman Otel bu cadde üzerindedir. Plaza Otel eski Ntv binasıda yine burada bulunmaktadır. Ayrıca yeni açılan Gayrettepe point otel buradadır. Emekli Subay evleri ve Evren sites ve Ayyıldız sitesi buradadır.

 

Gayrettepe motorlu kurye en güvenilir

Gayrettepe kurye bölge birçok semtin uğrak noktasıdır. Buradan Yıldız Posta Caddesi başından hemen sol taraftan Boğaziçi Köprüsüne giriş sapağı bulunmaktadır. Arıca Yıldız Posta Caddesi sonunda göbekte Kışla Önü Işıklarda sağa Beşiktaş istikametine sola Zinzirlikuyu istikametine hem Metro girişine hemde köprü yoluna girişler mevcuttur. Hemen birinci çevre yolu ile yanyanadır semtimiz.

Gayrettepe kurye  kesimlerinde de birçok site ve binalar mevcuttur. Birde Meşhur Gayrettepe Emniyet Müdürlüğü buradadır. Meşhur ikinci şube denince akla gelen yerlerden tanesi burasıydı.Gayrettepe Kurye ile tüm bu bölgelere motorlu kurye hizmetimiz ile bu bölgede oluşan kurye trafiğini azaltmaya çalışmaktayız.

 

Gayrettepe acil kurye 

Gayrettepe kurye gerçekten bizler motor kullanıcı olarak özellikle bu tiplere çok rastlamaktayız. Bunlar trafiğin yüz karaları ve şerefsizleridir. Hem haksız olup hemde insanlara küfür ederler. Bu tipleri elemek ve bunların ehliyetlerine el koymak devletin ve trafiğin görevleridir. Gerçekten de aralarında çok psikopat insanlar bulunmaktalar ve bunlar can taşımaktadırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir