Anasayfa » Blog » Fulya Kurye

Fulya Kurye

Fulya kurye hizmetleri çok güvenli

Fulya kurye güzel çok sevdiğim semtlerden bir tanesi, şirin, sessiz ve sakin bir yer, fazla gürültü patırdı olmayan bir yerdir. Küçük bir yerdir. Buraya her geldiğim zaman gerçekten de buralarda oturmak isterdim. Her yere yakın bir konuma sahip bir bölgede bulunmaktadır. Genelde fazla kalabalık olmayan, fazla trafik olmayan bir bölge olarak bilinir. Diğer yerlere nazaran yani. Aşağı tarafı demiyorum tabi.

Fulya kurye mahallelerindeki sokak aralarından bahsediyorum. Fulya ismi hemen Beşiktaş Fulya tesislerini hatırlatıyor insana, tabi orta yaşlılar için. Hakkı Yeten spor tessileri hemen Fulya Hakkı Yeten Caddesi. Zaten cadde ismini de spor tesislerinden almıştır. Fakat günümüzde ne oldu derseniz şuanda yerinde yeller esmekte. Ne oldu derseniz o antreman sahasının yerine plazalar yapıldı. Selenyum ve Aşçıoğlu palazalar. Evet oralar öyle oldu.

 

Fulya motorlu kurye bu ismi nereden?

Fulya kurye isminin nereden geldiğini bilmiyorum fakat buralardaki sokaklar hep çiçek isimleriyle olduğu için belkide çiçeklerle ilgili bir alakası olabilir. Buradaki sokaklar hep yani genelde sokak isimleriyle başlamaktadır. Fulya, Beşiktaş belediye sınırlarında bir mahalle yada semt. Beşiktaş İlçesinin orta kesimlerinde Beşiktaş merkeze daha yakın konumda bulunmakta. Yıldız Mahallesi, Sait Çifçi Hastanesinin oaradan Köprü yoluna geri dönüş vardır.

Fulya kurye Yıldız köprüsü işte oradan sağa aşağıya dönünce Fulya’ ya doğru yol iner. Hatta sağ tarafta hala bir manav vardır tam yol ağzında. Köşede ise bir diş hastanesi vardır. Hemen yanında Boğaziçi tıp merkezi bulunur. Hemen karşısında ise Sabancı Lisesi bulunmaktadır. Bu caddesinin adı Yıldız caddesidir. İşte bu yoldan aşağıya doğru inince Fulya mahallesi buralardan başlar. Birde Ihlamur Yıldız caddesi var.

 

Fulya kurye tam olarak nerede kalır?

Fulya kurye Beşiktaş ilçesinde. Aşağı doğru inince işte oradan sağdan Fulya Hakkı Yeten Caddesine, soldan Beşiktaş Evlendirme dairesi ve migrosun ordan bir yol geliş Ihlamur dere caddesi, Diğer tarafı ise mecburi yönden sağdan Topağacı Teşvikiyeye çıkar, soldan ise Nüzhetiye caddesi başlar, Beşiktaş cumartesi pazarının kurulduğu yerler ve Jinemed Hastanesinin olduğu cadde Akaretler tarafına kadar gider.

Fulya acil kurye ilk olarak sağa dönünce başlatan Fulya ilerde Mecidiyeköy Ortaklar caddesi sonuna sağ taraftan Gayrettepe, yukardan da Dikilataş’a kadar devam eder. Tam göbekte benzinci vardır. Sanırım şuan Opet idi adı. Önceden Shell vardı. Tam Benzincinin yanında Güllüoğlu vardı kapandı. Benzincinin diğer yanında ise Acıbadem Hastanesi vardır. Hastanenin yanından Ayazma Deresi caddesi başlar. Otim binası vardır. Yukarıya Gayrettepe bölgesine kadar uzanır. Fulya Kurye hayırlı işler diler.

 

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir