Anasayfa » Blog » Florya Kurye

Florya Kurye

Florya Moto Kurye, İstanbulmotokurye.com

Florya kurye kaliteli hizmet

Florya kurye denince aklıma önceden yani çocukken, 90 lı yıllarda Galatasaray aklıma gelirdi. Sanki buranın hepsinin Bu klübe ait olduğunu zannederdim. Çünkü televizyondan öyle öğrenmiştim. Daha sonra 2000 li yıllarda buralara gittiğim zaman buranın büyük bir semt olduğunu anlamıştım.

Florya kurye hizmetine başladığım yıllarda buralara gitmeye başlamıştım. Çok güzel sessiz ve sakin bir semtti. Tabiki kalkan ve inen uçakların sesi hariç. Malum burası Yeşilköy Hava alanına çok yakın mesafededir. Kalkan ve inen uçaklar bu semtin üzerinden geçerler. Daha sonraki yıllarda buralar son derece gelişmiş ve büyümüştür.

Florya kurye bu semti çok severdim çok güzel siteler vardı iç taraflarda. Yolları ve sokakları diğer bölgelere nazaran biraz daha düzenli ve düzgündü. O zamanlar fazla trafikte olmazdı. Sahile inen caddesi ve Şenlikköy denen bir bölgesi vardı.

 

Florya moto kurye en iyi servis

Florya kurye semtine sahil yolundan Bakırköy, Yeşilköy istikametinden gidilebilinir. E-5 Karayolundan Sefaköy sapağını geçtikten sonra sağ tarafta Florya sapağından girilerek gidilebilir. Birde Avcılar istikametinden gelirken sağ tarafta gene Florya sapağı bulunmaktadır.

Hemen yanında, Yeşilköy ve Yeşilköy havaalanı vardır. İlersinde Küçükçekmece ve Kanarya, üst tarafında Çevreyolu bulunmaktadır. Arka tarafı ise Marmara Denizi bulunmaktadır. Bakırköy ilçesine bağlı olan son semtlerden bitanesidir.

Yukarıda dediğim gibi Galatasaray Spor Klübü antreman tesisleri bu semttedir. Ayrıca Şenlikköy Tesisleride buradadır. Bakırköyspor maçlarını burada oynamaktadır. Florya bölgesinde Havacılık Müzesi bulunmaktadır. Hatta yoldan geçerken yol kenarında eski uçakları görebilme imkanı vardır. Ayrıca Büyükşehir Belediyesinin sosyal tesisleri gezilecek yerlerden biridir. Yine Florya girişinde Polis okulu vardır.

 

Florya motorlu kurye 

Florya kurye semtine giden moto kuryeler buralardan genellikle giriş kısmındaki şirketlere gitmektedir. İç kısımdaki sitelere ve hava alanının karşısındaki sokaklara öok kurye işleri çıkmaktadır. Buralarda sivil havacılık şirketleride bulunmaktadır.

Florya güzel bir semtimizdir. Burada genel olarak pahallı daireler ve yüksek kiralı olan yerlerdir. Bu yüzden zengin ve üst düzey vatandaşların kaldığı yaşadığı bir bölgedir.

 

İstanbul Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir