Anasayfa » Blog » Feriköy Kurye

Feriköy Kurye

Feriköy Kurye, İstanbul Moto kurye, https://istanbulmotokurye.com/ferikoy-kurye.html

Feriköy kurye

Feriköy kurye sizlere daha iyi hizmet verebilmek için acilen kurulmuştur. Feriköy, İstanbul ilinin Avrupa yakasında yer alan bir semtidir. Şişli Belediyesine bağlı olup, Belediyenin en büyük semtlerinden bitanesidir.

Çevresinde Şişli, Bomonti, Kurtuluş, Dolapdere, Harbiye, Okmeydanı semtleri bulunmaktadır. Adını, onbaşında şuanda katolik mezarlığı’nın olduğu yere güzel bir köşkü yaptıran ferry adlı yabancı bir kişiden alan bir semtimizdir Feriköy.

 

Feriköy moto kurye

Feriköy bölgesine birçok yerden otobüs kalkmaktadır. İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve özel halk otobüsleri buralara servisleri mevcuttur. Ayrıca bazı yere kadarda minibüs hatlarıda çalışmaktadır.

Feriköy Mecidiyeköy istikametinden Şişli Taksim istikametine giden Abidei Hürriyet Caddesinden Şişli tarafına doğru gidilir. Şişli cami sol tarafınızda kalmak üzere cadde ileriye doğru Halasgargazi caddesine paralel bir şekilde ilerlemektedir.

Feriköy motorlu kurye

Feriköy kurye Osmanbey semtinin üst tarafından şişli Bomonti karakolunun önündende ve mezarlıktan geçtikten sonra ilerde ergenekon caddesinin kesiştiği yerdeki ışıklardan sola ardın sağa Kurtuluş caddesine girilir.

Kurtuluş Caddesinin devamı Feriköy sınırları başlamıştır. Çalışmalarımız son sürat devam etmektedir. Çalışmalarımız hızlı ve güvenlidir. Ücretlerimiz makul ve uygundur. Fakat çokda ucuz değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir