Anasayfa » Blog » Esentepe Kurye

Esentepe Kurye

Esentepe Kurye, İstanbulmotokurye.com

Esentepe motorlu kurye servisi devam ediyor

Esentepe kurye olarak  artık 7/24  hizmetimiz başlamıştır. Siz değerli müşterilerine bir telefon kadar yakındır. Bize telefon ettiğiniz takdirde işlerinizi yarım saat içerisinde teslim alıyoruz. İşlerinizi bölgesine göre teslim ediyoruz.

Yok eğer gönderdiğiniz adres uzak bölgelerse yani 15-20 km mesafelik ise bunu da iki buçuk üç saat içinde alıp gene bu saatler içerisinde teslim ediyoruz.  Hemen sağa dönünce semt başlayıp, Gayrettepe ve Mecidiyeköy semtine kadar olan bölgeye kadar devam eder.

 

Esentepe moto kurye hizmeti gece gündüz

Esentepe kurye ile eğer bölgeniz yakın ve çevre semt ve ilçeler ise bir saat içinde teslim ediyoruz. Yani toplam sure bir buçuk saat içerisinde teslim alıp aynı zamanda da aynı sure içerisinde de belirlenen adrese teslim ediyoruz. İstanbul Avrupa yakasında bir semttir.

Şişli Belediyesi binası, ve birçok büyük küçük, sigorta şirketlerinin ve bankanın genel merkezleri bulunur. Esentepe diye dendiği tahmin edilmektedir. Gayrettepe semti biraz ilerde Mecidiyeköy tarafında, Gültepe Levent tarafında Mezarlık yanında.

 

Esentepe kurye nedir, neresidir, nerede kalır? 

Esentepe kurye bu bölgesi olan bu semtimiz Bu küçük bölge semti, Şişli ilçesine bağlıdır. Esentepe isminin nereden geldiği ve anlamı bilinmemekle beraber tahminimiz üzerine, kesin bilgi olmamakla beraber, çok rüzgarlı ve esen bir bölge ve yer olduğu için budur.

Esentepe moto kurye ile ayrıca bu bölgede büyük bir alanda Emekli Subay evleri de denilen eski subay sitesi de bu bölgede yer almaktadır. Esentepe bölgesi semtinin komşuları ve çevresinde bulunan yerler şöyledir. Zincirlikuyu semti hemen yanında, 

 

Esentepe motorlu kurye servisi çok hızlı

Esentepe kurye İstanbul Şişli bölgesinde Zincirlikuyu ile Gayrettepe arasında kalan bölgeye denilen yerdir. Tam önünden meşhur Büyükdere Caddesi geçmektedir. İstanbul trafiğinin en yoğun olduğu bölgelerden biridir. İş merkezleri, yapılar ve binalar yapılmıştır.

Mecidiyeköy istikametinden Büyükdere Caddesi üzerinden Levent, Zincirlikuyu mezarlığını ve oradaki liseyi geçtikten sonra yol sağa doğru Esentepe, Mecidiyeköy, Gayrettepe, Mecidiyeköy istikametine doğru sapar. Esentepe semti olan bu bölgede birçok büyük bina var.

 

Esentepe acil kurye bölgesi ve tanıtımı

Esentepe acil kurye semt bölgesinin en meşhur ve bilinen yeri olarak Gazeteciler sitesi diye bilinen bir yerdir. Gazeteciler sitesi site olmamakla beraber bikaç dergi isminde sokaklarıyla meşhurdur.

Mesala Dergiler sokak, Yazarlar sokak, Haberler sokak gibi sokak ismi olan sitede genellikle biraz büyük firmalar mevcuttur.Levent, Zincirlikuyu Mezarlığı ve Mecidiyeköy dür. Ayrıca Büyükdere Caddesi ve Barbaros Bulvarı da buraya yakındır.

 

Esentepe express motorlu kurye servisi

Esentepe express moto kurye hatta en son Denizbank merkezi buraya yapılmıştır. Bununla  beraber en önemli binası meşhur Maya Center plazası ve sonradan yapılan Denizbank Binasıdır. Bu bölgede Gayrettepe tarafında Ayrıca Astoria alışveriş merkezi,

 

 

İstanbul Moto Kurye, Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye,Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir