Anasayfa » Blog » Erenköy Kurye

Erenköy Kurye

Erenköy Kurye, İstanbulmotokurye.com

Erenköy kurye

Erenköy kurye İstanbul hizmet vermekte olan firmamız olarak İstanbul artık bundan böyle 2017 yılı itibariyle 7/24 hizmetimiz başlamıştır. Erenköy bölgesinde bulunan tüm cadde ile sokaklarına hizmetimiz vardır. Özellikle Ethemefendi yoğunluğumuz bulunmaktadır. 

Erenköy kurye  Kozyatağı civarında büyük bir çalışma başlatmıştır. Erenköy bölgesi haricinde olarak Kozyatağı civarında, Bostancı olarak Bostancı civarı semtlerde, Ataşehir olarak tüm Ataşehir ve batı Ataşehir bölgesinde hizmet vermektedir.

Erenköy kurye tüm bu semtlerle bağlantılı olarak çalışmaktadır. Buradaki bölgelerde paslaşma yöntemi ile işlerimizi alıp teslim ediyoruz. Buradaki mevcut kurye her zaman birbirleriyle haberleşme halindedir. Sistemimizde bulunan telefon şirket hatları ve sistemi ile birbirleriyle devamlı bir bağ halindedirler.

 

Erenköy moto kurye

Erenköy kurye semtimiz İstanbul Anadolu yakasında bulunmaktadır. Erenköy Semti İstanbul’umuzun Kadıköy İlçesine bağlıdır. Erenköy semtinin ismi kendi çapında ve bölge olarakta  ismi ile bilinen bir semtimizdir. İstanbul Kadıköy Bağdat Caddesinde Caddebostan sahil kısmından başlayarak  Suadiye’ye kadar devam eder.

Erenköy kurye  iki semt arasında kalan bölgeye denir. Fakat üst yani yukarı tarafında E-5 çevre yolundan, Kozyatağı sınırlarına kadar dayanır. Çevre komşuları olarak ise, E-5 Karayolu, Caddebostan, Göztepe, Suadiye, Şaşkın Bakkal, ve Bağdat Caddesinden aşağıda sahil kısmı bulunmaktadır.

Erenköy kurye semtinin en meşhur ve en büyük caddesi Bağdat Caddesinden sonra Şaşkın Bakkal ile Göztepe Işıklar arasında kalan Ethem Efendi Caddesidir. Bu Cadde Erenköyü ikiye bölmektedir. Daha ilerde Ömerpaşa Caddesi bulunmaktadır. Erenköy sınırları Şemsettin Günaltan Caddesine kadar uzanır.

 

Erenköy motorlu kurye

Erenköy kurye semtinde  aynen Avrupa yakasında bulunan Bakırköy İlçesinde bir tane daha olduğu gibi Erenköy ruh sağlığı ve sinir hastalıkları hastanesi mevcuttur.

Bundan dolayı olması gerekir çocuklar yada büyükler kendi aralarında konuşurken espiri yaparlar.  Erenköy ismi çoğu zaman karşılıklı espiri ve şaka yapılan bir isim haline gelmiştir.

Bazı konularda anlaşılmayan bir mesele veya bir kelime ile ilgili karşı taraf anlamadığı zaman ne, yada efendim dediği zaman bununla ile ilgili zırtt Erenköy diye espiri yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir