Anasayfa » Blog » Emniyet Evleri Kurye

Emniyet Evleri Kurye

Emniyetevleri Kurye, istanbulmotokurye.com

Emniyet Evleri Kurye

Emniyet evleri kurye çalışmalarımız hızlı ve güvenli bir şekilde devam etmektedir. Bütün ihtiyaçlarınızda her zaman hazır ve hizmete başlama noktasında devamlı azami olarak servisi.

Emniyet evleri kurye Çeliktepe ve Emniyet Evleri bölgesi yakın bir bölge olduğu için bu bölgelerde devamlı olarak kuryeler dolaşmaktadır. Acil durumlarda en yakın kurye istenilen adrese on beş dakika içerisinde varmaktadır.

 

Emniyet evleri kurye

Emniyet evleri kurye bölgesi İstanbul Avrupa yakasında Kağıthane ilçesi sınırları içerisinde bulunmaktadır. Kağıthane bölgesinin Beşiktaş ilçesine komşu olduğu yerlerden bir tanesidir. Sanayi Mahallesi ile Çeliktepe arasında kalan bölgeye bu isim verilmiştir. Meşhur Safir binası bu semtimizde yer alır.

Emniyet evleri kurye meşhur  otelde yine bu semtimizde yer almaktadır. Semt bunlardan dolayı ünlenmiştir.Burası aşağılara doğru normal mahalle olarak varlığını sürdürmektedir. Ayrıca burada metro istasyon durağının 4 Levent çıkış bulunmaktadır. Eskiden zaten metro buraya kadardır. Daha ileriye gitmiyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir