Anasayfa » Blog » Derbent Kurye

Derbent Kurye

Derbent Kurye, İstanbulmotokurye.com

Derbent moto kurye bölgesi

Derbent kurye bölgesi, Sarıyer taraflarındır. Sarıyer İlçesine bağlıdır. Maslak tan Sarıyer istikametine giderken yolun sağ tarafı Derbent diye geçer. Burası son yıllarda büyük oranda gelişti. Özellikle hastahane yapılması ile daha da değerlendi.

Derbent kurye semtin tek firması.Derbent genellikle gecekondu semtidir. Fakat sonradan buralarda birçok ev yıkılmıştır. Fakat hala aşağı kesimde çok vardır. Yıkılan yerlerin yerine siteler ve hastahane yapıldı. Burası yol üstünde kalmaktadır.

 

Derbent motorlu kurye servisi

Derbent kurye gecekondular yıkılmasına rağmen hala alt taraflarda çok gecekondu bulunur. Büyükdere caddesi üzerine yakın yerler yıkılmış, siteler yapılmıştır. Derbent’in tam girişine Acıbadem Hastanesi yapılmıştır. Son yıllarda gelişme göstermiştir.

Derbent kurye artık bundan sonraki zamanlarda sizler için tüm Derbent bölgesine hizmet vermeye başlamıştır. Derbent’in yeni adı Gazeteciler sitesi, Daruşafaka bölgesi yada Derbent olarak geçmektedir. Derbent semti şuanda Maslak tarafına daha yakın olduğu için kurye alışverişi yoğundur.

 

İstanbul Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir