Anasayfa » Blog » Çorlu Kurye

Çorlu Kurye

Çorlu Kurye, İstanbulmotokurye.com

Çorlu kurye bölgenin nüfusu ve artışı

Çorlu kurye, İstanbul Tekirdağ arasında Tekirdağ iline bağlı bir İlçedir. Nüfus hızla artan en büyük ilçelerden bir tanesidir. Hatta nüfusu Tekirdağ merkezden daha fazladır. 2016 itibariyle nüfusu 250 bini aşmıştır. Neredeyse küçük bir kent haline gelmiştir. Kiralar artmış, daire fiyatları yükselmiş, taksi plakalar bayağı yükselmiştir.

Çorlu moto kurye Çorlu’nun bu yükselişinin sebeplerinden bir tanesi de, insanların artık şehirlerde yatırım yapacak gücü kalmadığı için artık İstanbul’a yakın yerlere daha ucuz olduğu için yatırım yapmak istemeleridir. Yani keselerine göre davranmaktır. Dolaysıyla Çorlu İstanbul Şehrine çok yakın olduğu ve daha uygun olduğu için çoğu kişi buralara yatırım yapmıştır. Çorlu bölgesinde büyük firmalar vardır. Bu firmalar genellikle Tekstil, deri sanayi ve kimya üzerine çalışan firmalardır.

 

Çorlu moto kurye servisi açıldı

Çorlu moto kurye, Çorlu’nun tarihi çok eskilere dayanmaktadır. Elde edilen sonuçlara göre Çorlu çok eski medeniyetler zamanında da olduğu çıkan örneklerden anlaşılmıştır. Tarihte Bizanslılar tarafından buralar kullanıldığı bilgileri de çoktur. Türklerin burayı fethetmesi gayet zor olmuş ve uğramıştır.

Çorlu moto kurye buralara gidip gelerek çok iyi öğrendi. İşte yüzden buranın adı zor gibi olmasından maksat Çor olarak kalmış ve Çorlu olmuştur. Hatta Bizanslıların eline iki defa geçmiştir. Burada bu bölgeyi kendi düşmanlarından korumak için birde kale yapmışlardır. Günümüzde Çorlu Kalesi diye bilinmektedir.

 

Neden Çorlu motorlu kurye servisi?

Çorlu motorlu kurye olarak çünkü biz buralarda biz, Tekirdağ, Edirne, Kırklareli, Lüleburgaz, Silivri, Çatalca bölgelerine Acil moto kurye olarak kurye hizmeti vermekteyiz. Genel olarak Çorlu içine hizmetimiz yoktur.

Çorlu motorlu kurye olarak İstanbul’dan aldığımız işleri Çorlu’ya veya bu bölgeye götürmekteyiz ve dağıtıyoruz. Bu bölgelerden aldığımız kurye işlerini ise İstanbul tarafına kapıya kadar dağıtıyoruz. Burada her zaman müşterilere destek veriyoruz.

 

Çorlu acil kurye fiyatları ne kadar?

Çorlu acil motorlu kurye olarak İstanbul civarından aldığımız tüm gönderiler acil kurye veya normal kurye olarak adlandırılır. Eğer bütün gönderiniz çok acilse acil gönderi ve acil kurye çağırmanız sizin için fayda daha çok yarar ve vardır.

Çorlu hızlı kurye servis ücretimiz ucuzdur. Yol eğer normal gün içinde gitmesini istiyorsanız İstanbul-Çorlu kurye fiyat listemiz daha uygun ve daha ucuz olur. Fiyatlarımız  kdv hariçtir. Çorlu tarafına arabalı kurye servisimiz bulunmaktadır.

 

İstanbul Moto Kurye, Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye,Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir