Anasayfa » Blog » Çengelköy Kurye

Çengelköy Kurye

Çengelköy Kurye, İstanbulmotokurye.com

Çengelköy Kurye hizmeti

Çengelköy kurye ile İstanbul firması olarak uzun çalışmalarımız sonucunda mesai saatlerinde ve nöbetçi kurye olmak üzere Tüm bu bölgelerde.  Ayrıca Çengelköy ile yetinmeyip buraya yakın bölgelerdede çalışmaya devam ediyoruz. Gerek Beylerbeyi, gerek Vaniköy, Kandilli semtleri olsun hizmetimiz son hızla devam

Çengelköy kurye hizmetimiz başlamıştır. Başladığımız günden beri hızla devam etmektedir. Çalışmalarımız 2010 yılında başlamış ve 2015 yılından itibaren meyvelerini vermeye başlamıştır. Artık bizde bundan böyle İstanbul moto kurye olarak Çengelköy’deyiz.etmektedir.

 

Çengelköy Moto Kurye 

Çengelköy kurye hizmeti burada. Çengelköy , İstanbul Anadolu Yakasında bulunan bir semtimizdir. İstanbul Boğazında güzel ve şirin bir semttir. Çengelköy Üsküdar İlçesine bağlı olan en son semttir. Bu semtten sonra Üsküdar ilçeleri sınırları sona ermektedir. Çengelköy Boğaziçi Köprü altında Beylerbeyi Semti ile, Kandilli semtine gelmeden Vaniköy semti arasında kalan bölgedir.

Tabi ki sahil kısmının üst taraflarında ise Ümraniye Belediyesi sınırlarına kadar devam eder. Vaniköy de hemen vardır. Tepe  üst tarafında ise Ümraniye’ye bağlı Bosna Caddesine bağlanılır. Halen çok yüksek gelirli zenginlerin oturduğu gerçekten  en lüks ve pahalı semtlerinden bir tanesiydi. Çünkü tam Boğazın muhteşem manzarası  altındaydı.

 

Çengelköy motorlu kurye hizmetleri

Çengelköy kurye servisi artık açıldı. Osmanlı İmparatorluğu hastanelerinde psikolojik olarak hastalanan ve bazı hastalıklara yakalanan vatandaşları ve zengin olanları doktorlar bu bölgeye biraz kalmaları için yollardı. Hastalar burada boğaz manzarasının güzelliği ile huzur dolar iyileşeceği kanısına varılırdı.

15 Temmuz darbe gecesi Çengelköy semtinde ve karakoluna darbeciler gelmişler ele geçirmeye çalışmışlardır. Burada o gece çetin çatışmalar olmuştur. Ayrıca askeriye okulun buraya yakın olması dolayısıyla karışıklık bir iki gün devam etmiştir. Fakat sonunda bir varlık göstermemişlerdir.

 

Çengelköy Acil Kurye 

Çengelköy acil hızlı kurye semti denince akla Çengelköy salatalığı gelmektedir. Önceden burada çok meşhur olan bu salatalık çeşidi küçük ama hayet lezzetli bir salatalıktır. Bilmem hala yetiştiriliyor mu ama gerçekten güzeldir.

Çengelköy ve çevresinde birçok sinema filmi, dizi flimleri. reklamlar çekilmiş ve halen çekilmeye devam edilmektedir. Çengelköy semtinde birde Havuzbaşı bölgesi gezilmeye görülmeye değer bir yerdir. Çengelköy’un tarihi çok eskilere dayanmaktadır. 

 

İstanbul Moto Kurye, Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir