Anasayfa » Blog » Büyükbakkalköy Moto Kurye

Büyükbakkalköy Moto Kurye

Büyükbakkalköy Kurye, istanbulmotolurye.com

Büyükbakkalköy kurye Hizmetlerimizin Özeti

Büyükbakkalköy kurye hizmetimiz 2016 yılı itibariyle faaliyete geçmiş bulunmakta. Çünkü bu bölgeler genellikle ormanlıklarla kaplı fazla yoğun olmayan fazla kurye alışverişi olmayan bölgelerdir. Buraya giden evraklarımız genellikle acil ile gitmektedir.

Çünkü buraya giden evrak sayısı günde diğer bölgelere göre daha az sayılmaktadır. Bizler Bu bölgedeki ihtiyacı farkettik ve bu bölge içinde çalışma amaçlarımıza uygun olarak hizmetimize başladık. Hiçbir şekilde yasal olmayan bir şey taşınmamaktadır.

 

Büyükbakkalköy moto kurye Nerede Kalmaktadır?

Büyükbakkalköy kurye Anadolu yakasında bulunmaktadır. Semtimizin en önemli alanları genellikle ormanlarla kaplı bir yerdir. Burası büyük bir bölümü Maltepe İlçesine bağlıdır. Maltepe ilçesinin orman taraflarında kalmaktadır.

Bir kısmı Ataşehir İlçesine bağlıdır. İçerenköy tarafından Kayışdağı bölgesi istikametinden Büyükbakkalköy tarafına gidilmektedir. Bu bölgede Yeditepe üniversitesi bulunmaktadır. Ayrıca yakınlarında Maltepe, Maltepe Üniversitesi, Darulacaze binası bulunmaktadır. Kayışdağı, İçerenköy, Ferhatpaşa, Maltepe bölgeleri arasında kalmaktadır.

 

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir