Anasayfa » Blog » Bebek Kurye

Bebek Kurye

Bebek Kurye, İstanbulmotokurye.com

Bebek kurye Tarihi Güzel Bir Sahil Semti

Bebek kurye ve dağıtım hizmetleri firmamız Bebek bölgesinde çalışmalarına 2015 yılında başlamıştır. Çalışmalarımız en güzel bir şekilde her geçen gün dahada profesyonelleşme yolundadır. Bebek ve çevre semtlerde dahil olmak üzere Bebeğin tüm cadde ve ilçelerine  hizmetimiz başlamıştır.

Bebek kurye bölgesinden çıkacak tüm gönderi ve paketleri bir bölgede toplayıp sonrada dağıtımı yapacak bizim elemanlarımıza teslim ediyoruz. Bu elemanlarımızda İstanbul’un her tarafına dağılıp bu evrak ve gönderileri  en kısa vakitte teslim ederler. Ayrıca Bebek Kuryeye mahsus bu bölgede servisimizde mevcuttur.

 

Bebek moto kurye Semtinin Tarihi ve güncel Özellikleri

Bebek kurye İstanbul Avrupa yakasında boğaz kısmında bulunan Bebek semti, Beşiktaş İlçesine bağlıdır. Bebek denince akla Bebek koyu gelir. Burada kendi isminde birde koy vardır Gemiler ve tekneler için bu koy çok faydalıdır. Bebek sahil şeridi, Aşiyan dan, Arnavutköy’e kadar uzanır. Bu bölge arasında kısım Bebek tir.

Bebek moto kurye Semtinin Tarihi ve güncel Özellikleri

Bebek kurye ayrıca yukarıda Etiler semtinede yakın ve komşudur. Bebek, Rumeli Hisarı ve Balta Limanınada yakındır. diğer taraftan Arnavutköy ve Kuruçeşme yede yakındır. Sarıyer ile Beşiktaş arasında kalan sahil yolunda bulunan bir semttir. Genellikle üst varlığa sahip, yabancı kökenli varlıklı kişiler yaşamaktadır. Özellikle üst kısımlarında birçok yapılarda zenginler yaşamaktadır.

 

Bebek motorlu kurye Semti ne Ulaşım

Bebek kurye sahil kısmınada kaldığı için sahilden nerden girerseniz girin buradan geçersiniz. Buralarda birçok koru vardır. Ayşe Sultan Korusu, Arif Paşa Korusu buradadır. Ayrıca Boğaziçi Üniversitesi Bebek’te kampüsü vardır.

Müze olarak Aşiyan müzesi buradadadır. Bebek bölgesinin en meşhur Caddesi Cevdet Paşa Caddesidir. Ayrıca yukarıya çıkan Küçük Bebek Caddeside Etiler bölgesine çıkmaktadır.  Bebek trafiği genelde araba ve sağlı sollu cafe tarzı yerlerin yüzünden içi çoğunlukla trafiktir. Birde zengin kişiler sağa sola gelişi güzel park ettiklerinde trafik sıkışmaktadır.

 

İstanbul Moto Kurye, Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir