Anasayfa » Blog » Batı Ataşehir Kurye

Batı Ataşehir Kurye

Batı Ataşehir Kurye, istanbulmotokurye.com

Ataşehir Kurye

Ataşehir kurye İstanbul Anadolu yakasında.. Ataşehir ‘ den sonra yanına kurulan bir semt daha. Aslında semtten daha büyük bir yer olarak gözükmektedir. Aslında Ataşehir bir bölgedir. Burası sonradan gelişme göstermiş ve büyük oranda büyümüştür.

Bundan dolayı buranın daha farklı olduğunu belirtmek amacıyla buraya Batı Ataşehir denmiştir. O zaman dolaysıyla ilk kurulan bölgede doğu Ataşehir olmaktadır. Batı Ataşehir bölgesinin en büyük özelliği Fenerbahçe klübünün Fenerbahçe arena.

 

Ataşehir moto kurye Bölgenin Gelişimi Büyümesi

Ataşehir kurye buralarda bazı kişilere veya gruplara peşkeş çekilmiş İstanbul ilinin en güzel yerleri maalesef zenginlerin daha zengin olmasını sağlamıştır. Bu bölgeye birde yalandan yere bir cami inşa edilmiş ve tiyatro sona ermiştir. Bölge gelişimini hala sürdürmektedir.

Son derece büyük binalar halen yapımına devam etmektedir. Bölgenin en büyük iştirakçisi ve kişileri buraları geliştirmeye devam etmektedir.Daha önceleri kurye olarak buraya geldiğimizde buralar yaklaşık on on beş yıl önce çamur deryası ve gecekondularla dolu bir bölgedir.

Ataşehir kurye her yerde olduğu gibi İstanbul ve Türkiye’nin zengin kodamanları arkasına devleti alarak buralara çökmüş ve buraları parsel ve yemişlerdir. Kocaman kocaman siteler nasıl yapıldı, toprakları nasıl alındı her zamanki gibi bir muammadır.

 

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir