Anasayfa » Balmumcu Kurye

Balmumcu Kurye

Balmumcu kurye servisimiz vardır. Bu servisimiz normal mesai saatleri içerisinde yani sabah 9:00 ile akşam 18:00 arası  hizmeti vermektedir. Saat 18:00 den sonra mesai saatlerinden sonra sabah saat 09:00 da kadar bir tane kurye nöbetçi olarak kalmaktadır.

Balmumcu kurye sabaha kadar gelen işlerinizi teslim alıp gece gitmesi gerekiyorsa gece, gündüz gitmesi gerekiyorsa gündüz kuryeler devredip işlerinizi halletmeye çalışır. Yalnız gece nöbetçi kurye servisimiz gündüz Balmumcu kurye servisinden dört kat daha fiyat farkı vardır. Buda gece herkes uyurken hizmet vermenin bedelidir.

Hizmet alanlarımız içerisinde Beşiktaş Merkez, Ortaköy, Kuruçeşme bölgesi, Ulus Bölgesi, Gayrettepe, Esentepe, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Dikilitaş, Fulya bölgelerinede Moto Kurye hizmeti vermektedir.

Balmumcu kurye hizmetimiz içersinde acil kurye, expres kurye, normal kurye, hızlı kurye, vip kurye, arabalı kurye ve ilaç kurye servisimizde bulunmaktadır. Tüm bu servislerimiz servisi içerisindedir.

Balmumcu kurye fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için https://www.istanbulmotokurye.com/kurye-fiyatlari sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.