Anasayfa » Blog » Aydınlı Kurye

Aydınlı Kurye

Aydınlı Kurye, Tuzla Kurye, istanbulmotokurye.com

Aydınlı kurye servisi işe başladı

Aydınlı kurye ile bu bölgesi İstanbul Anadolu yakasında Pendik Kurtköy sapağından sonra gelmektedir. Önceleri ve halen çok gelişmemiş geniş boş arazilere sahip olan bir bölgedir. Güzel bir yer buralar.

Aydınlı moto kurye devam ediyor. Bura için tabi 2017 yılı itibariyle konuşuyoruz ilerde ne olur bilinmez. Bu bölge son yıllarda gelişme göstermeye başlamıştır. İstanbul içinde faaliyet gösteren birçok firmalar buralara taşınmış.

 

Aydınlı motorlu kurye çok hızlı

Aydınlı kurye çok hızlı çalışır. taşınıp İstanbul dışına gitmişlerdir. Bu fabrikaların gittiği bölgelerden bir tanesi de Aydın bölgesidir. Aydın bölgesine birçok büyük fabrika kurulmuştur.

Aydınlı motorlu kurye bu bölgeye yakın olan semt ve mahalleler arasında, Orhanlı Bölgesi, Şekerpınar bölgesi, Kurtköy bölgesi, Sabiha Gökçen Hava alanı, Tuzla Organize Deri Sanayi bölgesi, Gebze Organize bölgesi. Birde yarış pisti vardır.

 

Aydınlı acil kurye bölgedeki çalışmalarımız

Aydınlı acil kurye bölgesindeki çalışmalarımız halen sürmektedir. Şimdilik bu bölgeye acil moto kurye işleri için gitmekteyiz. Normal kurye işleri için çalışmalarımız halen sürmektedir. Çünkü bu bölgeler uzak bölgeler oldukları için buralara gidildiği zaman

Aydınlı kurye servisi ile kuryeler boş geri dönmemesi gerekmektedir. Bundan dolayı zarar etmemeleri lazımdır. Bunun için Aydınlı bölgesindeki müşterilerimizi biraz daha arttırmak gereği duymaktayız. Bunun için gerekli adımlar zamanda alsa atılmaya başlanmıştır.

 

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir