Anasayfa » Blog » Ayazağa Kurye

Ayazağa Kurye

Ayazağa Kurye, İstanbulmotokurye.com

Ayazağa Kurye Orman, Doğa, Temiz Hava

Ayazağa kurye kısa bir süre önce İstanbul moto kurye tarafından tekrardan gözden geçilerek, tekrar düzenlenerek dahada güzel bir biçimde hizmete başlamıştır. Zaman insanlar için her şeyden daha önemli hale geldi. Bizlerde zamanı iyi kullanıyoruz.

Ayazağa kurye daha profesyonel bir kadro ile daha kurumsal bir çalışma ile siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek üzere çehresini değiştirmiştir. En iyi ve sağlam adımlar ile yolumuza devam ediyoruz. Güzel ve başarılı işler yapıyoruz.

 

Ayazağa Motorlu Kurye sağlam çalışır

Ayazağa kurye, bölgesinin tüm sokak ve caddelerini avucunun içi gibi ezbere bilmektedir. Bizler bölge ile ilgili düşüncelerimizde Ayazağa kurye kendi bünyesinde en az üç adet Kurye barındırmasıydı.

Fakat gün yok ki her geçen gün hizmetimiz dahada arttığı için iki kurye daha ekleyerek beş kurye ile sektörün en ileri gelen en fazla kurye barındıran firması haline gelmiştir.

 

Ayazağada Moto Kurye Trafik Neden Başladı

Ayazağa kurye, tahmin ettiği gibi nüfusunun artmasın beklerken, trafikte ters orantılı olarak dahada fazla artmış bulunmaktadır. Peki bunun nedeni nedir? yada bunun nedenleri arasında neler vardır?

Ayazağa moto kurye trafiği merkezde Ağaoğlu İnşaatın dört blokluk projesidir. Çünkü tam merkeze Ağaoğlu bu projeyle gelmiş ve yüzlerce daire satarak, yüzlerce kiracı bu bölgeye akın etmiştir. Dolaysıyla  trafik sabah ve akşam çıkış saatlerinde fena halde karışmaktadır.

 

Ayazağa Acil Kurye Servisi

Ayazağa kurye iyi ki var. Çünkü binlerce araç girişi olduğu halde, her gün binlerce araç piyasaya, trafiğe girmesinden dolayı maalesef yollar halen bundan on beş yirmi senenin yollarıdır. O kadar çok yeni bina yapılmasına rağmen yollar hiçbir zaman büyümemiştir. Buradaki yollar hatta hiç gelişmemiştir.

Artan trafiği maalesef bu yollar karşılamaz. Son zamanlarda Cendere tarafında da yoğun inşaatlaşma alanları olduğundan oradan da akan trafik gene bu bölgesine akmaktadır. Ayazağa motorlu kurye her zaman kimseye zarar vermeden çalışmak ister. Bunun için ise elinden gelen her şeyi yapmaya gayret eder. Sağlık çok öemlidir.

 

Ayazağa Moto Kurye Çalışma Anlayışı

Evet Ayazağa motorlu kurye anlayışı olarak şu bölgelere tam gün hizmet vermektedir. Normalde tek köy ve mahalle olduğundan bizler hala bilmiyoruz. Cendere mahallesi gibi halk arasında bilinen bölgeleri önemli ve güzel yerleri var.

Ayazağa moto kurye burada gerçekte resmi olarak mahalle olmadığı halde burada halk arasında söylenen birçok bölge mevcuttur, Bunlardan Sinop Mahallesi, Yeşiltepe mahallesi, Dere boyu mahallesidir. Buralar çok ama çok değişti.

 

İstanbul Moto Kurye, Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye,Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir