Atışalanı Kurye, İstanbulmotokurye.com

Atışalanı Kurye Bölgenin Geçmişi Ve Günümüz

Atışalanı kurye , İstanbul Avrupa yakasında bir semt. Esenler Belediyesine bağlıdır. Atışalanı çevresinde, Güngören, Merter, Bağcılar bulunmaktadır. Tarihi eskilere dayandığı söylenen semt bu zamanlarda eski halinden eser olmayan kentleşmiş büyük bir semt haline gelmiştir. Atışalanı Osmanlı zamanında büyük bir ihtimalle askerlerin atış için çalışma yaptığı yerdir. Zaten burada büyük bir askeriyede mevcuttur. Fakat bu askeriyenin 15 temmuz darbe girişiminden sonra boşaltılacağı planlanmakta ve Esenler belediyesine devredileceği söylenmektedir.

Atışalanı moto kurye semtine ulaşmak istediğinizde araçla giden kuryeler için Tem otoyolunda Otagar sapağından, E-5 bağlantı yolundan gitmek isteyen kurye ler içinse Topkapı Bağcılar Vatan caddesi bağlantı yolundan sağa saptıktan sonra Bayrampaşa istikametine doğru giderken Otogar viyadüğünden geçtikten sonra sağda Atışalanı sapağı vardır. Bu sapaktan girince zaten Atışalanı başlamış olmaktadır.

Atışalanı köprüsünün sol tarafı Esenler sağ tarafı ise Atışalanı olarak geçmektedir. Burada daha çok orta ve altı kısımdaki insanlar yaşamakta olup, bu bölgedede malesef çarpık yapılaşma halen devam etmektedir. Atışalanı semti buradan yaklaşık 15 km daha ileriye doğru gitmektedir. Tem otoyolundan Atışalanına bağlantı verilmeye başlanmıştır.

 

Atışalanı Kurye Neden Kuruldu?

Atışalanı Kurye ile Esenler, Atışalanı, Bağcılar bölgelerinde hızlı ve seri çalışmalar başlatılmıştır. Atışalanı artık mahrum bir bölge olmaktan çıkmış kurye trafiğinin en hızlı olan bölgeleri haline gelmiştir. Artık atışalanında günün her saati kuryelerimiz nöbetleşe hizmet vermektedir. Acil ihtiyaçlarınızda ise kuryelerimizden bir tanesini size yollayıp sadece sizin işlerinizle ilgilenme talimatı verilmektedir.

Atışalanı kurye servisi bir İstanbul moto kurye hizmeti olup yedi yirmidört, gece ve gündüz hizmetimiz vardır. Hizmetlerimiz çabuk ve özel hizmetlerdir. Bölge içindeki tüm gönderi çeşidini taşıyoruz. Resmi ve izinli ürünleri taşıyoruz.

 

İstanbul Moto Kurye, Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye,Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir