Anasayfa » Blog » Arabalı Kurye

Arabalı Kurye

Arabalı Kurye, Araçlı Kurye, istanbulmotokurye.com

Arabalı Kurye Hizmeti Nedir?

Arabalı kurye hizmeti, Firmamızın uzun zamandır yapmakta olduğu bir iştir. Çalıştığımız şirketlerin yada yeni çalışacağımız firmaların yollayacağı kurye gönderilerinin yanında kargo ve diğer kurye şirketlerinin motosikletlerle taşıyamayacağından dolayı alamadığı büyük çapta gönderilerini taşıma işidir. Bu işi kendi bünyemizde bulunan özel araçlarımızla yapmaktayız.

Arabalı kurye bu işlem şöyle olmaktadır. Bazen firmalar bir malzemeyi başka semte yollamak zorundadır. Maalesef kuryeler her malzemeyi motora alamamaktadır. Bunun yüzünden çalıştığımız ve çalışacağımız firmalar mağdur kalmamaları için bu sistem geliştirilmiştir. Hemen oraya kendi araçlarımızdan birini yollayıp müşterimizin işi görülür ve müşterilerimizin mağduriyeti giderilir.

 

Araçlı kurye Bu İşlem İçin Ne Gerekir Fiyatı Nedir?

Araçlı kurye bu işlem için sadece bizleri arayıp bilgi vermeniz gerekmektedir. Arabalı bir kuryeye ihtiyacınız olduğunu ve paketin ebatlarını ve ağırlığını bizlere bildirmeniz yeterlidir. Bizde ona göre arabalı kurye servisini çıkarırken ona göre bir yada iki personel araçla beraber yollayalım. Fiyat olarak normal olarak çalıştığımız fiyat üzerinden dört katı fiyatı vardır.

Mesela yolladığınız yere normal kurye 10 tl ye gidiyorsa Arabalı Kurye ile dört katı fiyata yani  hizmet vermektedir. Çalışmalarımız mesai saatleri içerisinde olmakla beraber çok acil gönderilerini geceleri bizleri arayabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaya çalışacağız İnşallah.

 

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir