Anasayfa » Blog » Ambarlı Kurye

Ambarlı Kurye

Ambarlı Kurye, İstanbulmotokurye.com, https://istanbulmotokurye.com/ambarli-kurye.html

Ambarlı Kurye Çalışmalarımız

Ambarlı kurye olarak, sizin için çalışmaktan çekinmedik. Çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ambarlı bölgesinde en fazla geldiğimiz yer Ambarlı limanıdır. Ambarlı limanı bölgesindeki gümrük bölgesine çok acil gümrük evrakları getirmekteyiz. Bu evrakların bir saat geç gelmesi demek Getirilen malın bir hafta geç çekilmesi demektir.

Ambarlı kurye bundan dolayı gümrük işlerinin bir saniyesi bile önem arz etmektedir. Zaten bundan dolayı büyük gümrük firmalarının kendilerine ait kuryeleri bulunmaktadır. Ambarlı bölgesinin diğer bölgelerine nadirende olsa kurye çıkmaktadır. Birde bu bölgede tarafına da hizmet çıkmaktadır.

 

Ambarlı kurye Nerededir, Nasıl Gidilir? 

Ambarlı kurye Ambarlı Limanı Avcılar ilçesine bağlı bir bölgenin adıdır. Adını ambarların ve dolum tesislerinin olduğu için bu ismi almıştır. İstanbul un Trakya tarafında, Çatalca Yarım adası bölgesinde kalan bölgededir. Çevresinde, Avcılar, Esenyurt, İhlas Evleri, Büyükçekmece, Yakuplu, Kavaklı, Haramidere ve Beylikdüzü vardır.

Ambarlı kurye İstanbul Avcılar E-5 Karayolu üzerinden Avcılar sapağınıı geçtikten sonra Beylikdüzü Haramidere sapağından köprünün üstünden aşağıya sahile doğrı inen yoldan gidilir. Ama dolum tesisleri yolu başkadır, dikkat etmek gerekmektedir. Ambarlı Kurye, hayırlı işler diler.

 

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir