Anasayfa » Blog » Altınşehir Kurye

Altınşehir Kurye

Altınşehir Kurye, İstanbulmotokurye.com

Altınşehir kurye bölgesi gelişen yer

Altınşehir kurye hizmetleri kurulmuştur. İstanbul Avrupa yakasında bulunan Altınşehir bölgesi bundan on beş sene evvel gittiğim zaman gerçekten de boş arazilerle dolu, toz toprak içinde bulunan, yolları dar, yapılmamış, kamyonların, tırlar çalıştığı bozuk bir alandı. Otobana bağlanmak için ve geçtiğim zaman olmayan bozuk yolları beni sinir ederdi.

Altışehir moto kurye bölgesine acil hızlı kurye olarak hiç evrak veya teslimat yaptığımı hatırlamıyorum hatta Expres olarak dahi gitmişliğim yoktu. Fakat bu bölgeyi ara sıra kullanırdım. Bununda amacı bu bölgeden Bahçeşehir istikametine geçmek amacıyla kullanırdım. Yada Halkalı tarafından Bahçeşehir, Esenyurt, Hadımköy tarafına geçmek için buralardan geçerdim.

 

Altınşehir moto kurye gelişimi

Altınşehir kurye bölgesine geçenlerde gittim. Hatta evrak teslim etmeye gittim. Gittiğimde gerçekten ne yolları bulabildim, nede çevreyi tanıdım. Gerçekten yüzde yüz değişmiş bir alan gördüm. Her taraf sitelerle dolmuştu. Halkalı Atakent bilmem kaçıncı blokları, bilmem Yenişehir sitesi, Soyak sitesi her taraf site olmuş, boş alanlar gitmiş dolmuş.

Altınşehir kurye buralara şaşırdım burası nasıl bu hale gelir demiştim içimden, hayretler içinde kalmıştım. Hatta bir ara yolu bulamadım. Daha sonra zorla sora sore teslim ettim gönderimi. İşte bu diyeceğim buralar değişmiş, sitelerle dolmuş, sitelerin yerleri karışık, yapısı karışık, çevrede soracak kimsede yok maalesef.

 

Altınşehir motorlu kurye hizmet detayları

Altınşehir motorlu kurye neyse genede hayırlı olsun fakat yeni binalar yapılmış olması çarpık kentleşmeyi önleyeceği anlamına gelmiyor bence. Çünkü yolları karışık, çevre karışık, tabelalar karışık, etraf karışık, siteler çarpık şekilde yapılmış, düzgün bir şekilde yapılmamış, bir düzen yok maalesef.

Kocaman alan daha düzgün dizayn edilebilir ve daha düzgün olabilirdi. Firma olarak artık buralara servisimiz var. Bizlerde çalışmaya devam ediyoruz. İnşallah ilerleyen zamanlarda da devam etmeye çalışacağız. Sizden aldığımız güçle hep beraber, Altınşehir kurye olarak dahada güzel günlerde hizmetlerimize yön vermeye devam edeceğiz.

 

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir