Anasayfa » Alemdağ Kurye

Alemdağ Kurye

Alemdağ kurye çalışma şeklimiz ile İstanbul’un bütün semtlerinde olduğu gibi Alemdağ bölgemizde ve çevresinde çalışmalarına devam etmektedir. Diğer kurye firmalarından farklı olarak fiyatı daha uygun ve ekonomik fiyata sahip bir hizmet sunarken aynı zamanda da ise zaman olarak diğer firmalardan daha hızlı ve seri hizmet sunup kaliteli servis vermektedir.

Alemdağ kurye firmaları içerisinde extra bölgede yer almaktadır. Extra bölge demek Moto kurye firmalarının belirlediği normal bölgelerin dışında bir bölge sınırları dışarısında kalan ve daha farklı ücrete tabi olan bölgeler anlamına gelir. Fakat İstanbul Moto Kurye bu Alemdağ ve çevre bölgeyi normal bölge içi sayıp, uygun fiyatlandırma ilçeleri arasına koymuştur. 

Alemdağ kurye çalışma amacı ve prensip içerisinde birçok çalışma şekli olup Alemdağ bölgesi için düşünüp hizmete sunduğumuz bir kaç çalışma şeklimiz şunlardır; Acil kurye ve normal kurye hizmetimiz mevcut olup, büyük koli hacimli ve kilolu gönderiler ise bizlerden talep ettiğiniz zaman birde Arabalı kurye hizmetimiz de mevcuttur.

Alemdağ kurye arabalı hizmeti bedelimiz ise mevcut liste fiyatımızın dört katıdır. Ayrıca Alemdağ olarak son olarak vip kurye hizmetimiz bulunmaktadır. Vip kurye demek Kuryeleri, saatlik, yarım günlük, günlük olarak tutulması yani kiralanma şeklindedir. Vip kurye hizmeti özel hizmet olup fiyatları daha farklıdır. Vip hizmeti almak isteyen müşterilerimiz lütfen çağrı merkezimizden gerekli bilgileri alabilirler.

Alemdağ kurye fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için https://www.istanbulmotokurye.com/kurye-fiyatlari sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.