Anasayfa » Blog » Acarkent Kurye

Acarkent Kurye

Acarkent Kurye-İstanbul moto kurye, https://istanbulmotokurye.com/acarkent-kurye.html

Beykoz Acarkent Kurye Acar İstanbul

Acarkent kurye Anadolu yakasında olup, İstanbul’ un Beykoz İlçesine bağlıdr. Gerçekten de çok büyük bir kent büyüklüğünde çok geniş bir alana yayılan Site olarak Villalarla doludur. Çevresi genelde ağaç dolu ormanlık bir alan içine kurulmuş ve çok lüks , pahallı bir semttir.

Acarkent kurye olarak bizler Acarkente nasıl gittiğimiz bellidir. Acarken bölgesine Kavacık tan Çavuşbaşı yoluna Çekmeköy istikametine doğruilerleyip, yaklaşık dört beş km gidince sol tarafa bakarak gidildiğinde yüksek direk sütünların olduğu bir sapak karşınıza gelecek, İşte  Acarkent sapağından sol tarafa orman yoluna doğru sapınca tahminen beş km sonra Acarkentin ilk kapısına varılır.

 

Acarkent moto kurye hizmeti

Acarkent moto kurye ayrıca Kavacıktan köprünün altından Kavacık sapmadan düz yeni yapılan yeni derken bayağı olmuştur, Beykoz, Polenezköy, Riva tarafına giden dümdüz viyadüklerle dolu yapılan yeni yoldan gene beş yada altı kilometre sonra Polenezköy sapağı karşınıza çıkacak sağ tarafta.

Polenezköy sapağına sağ tarafa girilecektir. Sapağın tam ilerisinde tünel vardır. Ayrıca sapağın tam sağında girişinde Beykoz evlerinin bir kapısı vardır. İşte sapaktan sağa doğru sapınca Acarken ilk kapısı A kapısı tam sağ tarafta kalmaktadır.

 

Acarkent motorlu kurye servisi

Acarken kurye yaklaşık olarak on tane falan kapı bulunmaktadır. Her kapıda iki tane güvenlikler bulunmaktadır. Güvenlikler geldiğiniz kişiyi arayarak haber vermektedirler. Acarkent gerçekten çok büyük bir alana ve nüfusa sahiptir.

Nüfusunun  büyük bir çoğu zengin, elit bir tabaka ve yüksek gelirli insanlar oluşturmakta olup oradaki ev ve villa fiyatları çok yüksek ve çok pahalıdır. Burada yaşayan insanlar arasında, sanatçılar, dizi sanatçıları, şarkıcılar, iş adamları, sanayiciler ve din adamları dır.

 

Acarkent motorlu kurye çalışmaları

Acarkent kurye olarak İstanbul moto kurye Acarkent çalışmasına daha çok yeni başlamakta olup hızla büyümeye devam etmektedir. Bizler İstanbul moto kurye olarak 2015 yılında Acarkent kurye hizmetine başlanmış olup, 2016 yıllarının son zamanlarında daha fazla kurye ile özellikle yoğun bir tempoyla devam etmektedir.

Acarkent kurye fiyatlarımız, semtin uzaklığına ve ormanlık alanına rağmen gayet makul ve ekonomik olmakla beraber gayet hızlı ve seri servisimiz vardır. Acarkent gece ve gündüz olmakla beraber yedi yirmi dört hizmetimiz devam etmektedir.

 

Acarkent hızlı kurye servisi

Acarkent acil kurye bölgesi Ormanlık bir alan içinde olduğu için Kışın yar yağışı İstanbul un diğer bölgelerine göre daha fazla olmaktadır. Maalesef özellikle akşam saatleri ormanlık yol donarak yollar buz haline gelmektedir.  

Acarkent içerisi eğimli ve dik yollar olduğundan da bu yollarda motosikletlerle gitmek gerçekten çok tehlikeli ve zordur. Bizler Acarkent kurye olarak bu yollarda özel geliştirdiğimiz motosiklet zinciri ile kış aylarında da buralara hizmet vermekten gurur duymaktayız.

 

Acarkent acil kurye servisi sürüyor

Acarkent hızlı kurye servisi sürüyor. Hiç bir kurye şirketinin ve motosikletli kuryelerin çalışmadığı zamanlar İstanbul moto kurye olarak bizler işlerimizin başındayız.

Acarkent kurye ile hizmetlerimiz şunlardır, acil kurye, express ve vip kurye olarak devam etmektedir. Ayrıca ilaç kurye ve getir kurye  servisimizde vardır. Acarkent tüm sokak ve caddelerine servisimiz devam etmektedir.

 

İstanbul Moto Kurye, Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye,Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir