Anasayfa » Blog » 4. Levent Kurye

4. Levent Kurye

4. Levent Motorlu Kurye, istanbulmotokurye.com

4. Levent kurye hizmeti ne iş yapar?

4. Levent kurye hizmeti ne iş yapar? 4 Levent eski tabiriyle dördüncü Levent diye bilinen bölge. Genel olarak Sabancı center ikiz kulelerin olduğu ve çevresi diye bilinen bölge. Aslen bir sınırı yok. Bir mahalle ismi de değil. Fakat bu isimle anılıyor. Tahminen Sabancı ikiz kulelerinin olduğu bölgenin olduğu yer ve arka tarafları.

Hatta buradan Seyrantepe Tem girişine kadar devam eder. Eskiden buralara yani Seyrantepe otoban girişine çöp yolu denirdi. Eskiler bazen minibüse binince çöp yolunda inecek var derler. Hatta buradaki durağın adı çöp yolu durağı idi. Yıl olmuş 2017 şuanda değişmiş mi bilmiyorum. Yani Maslak’a doğru giderken başlamaktadır.

 

4. Levent moto kurye ile bölge nerelerdir?

4. Levent kurye ile bölge nerelerdir? Harp akademileri nizamiyesinin oralarına kadar devam eder. Buralar Beşiktaş belediyesine bağlıdır.Birde Büyükdere caddesinin tam karşı tarafı yani Sabancı Kulelerinin tam karşı tarafı Çeliktepe Emniyetevleri Mahallesi, Sanayi Mahallesi ve Seyrantepe mahalleleri üst tarafları 4 levent diye geçerdi.

4. Levent moto kurye işinin ehlidir. İşte bu bölgelerde Kağıthane belediyesine bağlıdır. Bizde Sanayi mahallesi şimdi yeni adıyla Sultan Selim Mahallesinin aşağı kısmında oturduğumuz için aslında buralar önceden hep gecekondu doluydu. Soranlara nerede oturuyorsunuz diye biz 4 Leventte oturuyoruz derdik onlarda bizi zengin zannederdi.

 

4. Levent motorlu kurye en kaliteli firma

4. Levent motorlu kurye en kaliteli firma. Çocukluk işte ne yapalım. İşte bu bölgelerdi 4. Levent denilen yer. İşte buralarda hayatımız geçti. Hatırlıyorum. İkiz kulelerin yapılışını falan çok derindi. Merkezimiz burada. Çalışmalarımız burada daha güçlü ve şiddetli olarak sürmektedir. Bu bölgelere hakim bir durumda çalışmaya devam ediyoruz.

4. Levent motorlu kurye hatta buna Ayazağa bölgesi, Maslak bölgesini de dahil edebiliriz. Çalışmalarımızdaki hassasiyet ve incelik bizim daha fazla müşteriye yani potansiyele sahip olmamızı sağlamakta. Bizler İstanbul moto kurye olarak bu bölgelere güzel yatırımlar yaptık, güzel şeyler ektik artık gerisi İnşallah Allah kalmıştır.

 

5. Levent kurye yeni açılan bu bölgede

5. Levent kurye yeni açılan bu bölgede aslında beşinci Levent diye bir yer İstanbul sınırları içerisinde 2016 yılına hatta 2015 yılına kadar yoktu. Böyle bir isimde yoktu bölgede yoktu. Fakat son zamanlarda İstanbul şehrinin her bölgesinde Kentsel dönüşüm adı ile İstanbul bölgesinin en güzel yerleri zengin ve arkası sağlamlar yaptı.

5 Levent kurye olanlara peşkeş çekilmek için verilmeye başlanmıştır. Bu bölgeler gerek askeriye alanları, gerekse devlet hazinesindeki yerler nasıl olduğunu ancak Allah bilir. Rızık Allah tan. Bakalım kısmet 2017 yılından ve daha ileri yıllardan daha başarılı günler beklemekteyiz. Bakalım ilerleyen zamanlarda nasibimizde neler olacak.

 

5-Levent motorlu kurye başladı işine

5-Levent motorlu kurye başladı işine ki kimse maalesef zorlayamaz araştıramaz. Evet işte zenginin daha zengin fakirlerin de daha fakir olup bu yerlerden gitmesi için yapılan bu planla uzun vadeli ve akıllıca olan bir plandır. Büyük bir ihtimalle Allah ömür verirse yirmi oyuz sene sonra göreceğiz ki İstanbul şehrinin merkezlerinde ancak zenginler.

5Levent motorlu kurye üst düzey ultra zenginler kalacak. Evet işte bu yüzden bu rant sağlanan alanlardan biride bu yeni yapılan bölge ve adı da ilginç. beşinci Levent olarak konmuştur. 5 levent kurye evet işte bu bölge neresi? Burası Seyrantepe kavşağından Tem otobanına girildiği zaman Mahmutbey istikametine doğru gidilirken olan yer.

 

Levent moto kurye ile yolunuz açık olsun

Levent kurye ile yolunuz açık olsun. Otobanın sol tarafında kalan bölgedir. Tabi Mahmutbey istikametinden Maslak istikametine doğru gelirden sağda Alibeyköy sapağı vardır İşte buranın başından Otobanın hemen yanında uzanan yerdir. Zaten şuanda siteler binalar ortaya çıkmış durumdadır. Eyüp belediyesine de bağlanabilir. Evet zaten buraya bağlanmış durumdadır.

Levent motorlu kurye buranın adının tabelaları burada görebilirsiniz. Eskiden Arıcılar diye binen bölgenin tam karşısı. Burada önceden Otobüs firmalarının yazıhanesi vardı. Isısız bir yerdi. İşte burası yüzünden bu yazıhaneler kapandı. Alibeyköy sapağının hemen yanındaki geniş bölgededir. Büyük bir ihtimalle Kağıthane bölgesine yakın olsa belkide .

 

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir